Je blokkeert onze banners :(
We merken dat onze advertenties niet worden weergeven, waarschijnlijk omdat je AdBlock, Ghostery of andere software gebruikt. Dat vinden we jammer, hiermee ontneem je MijnSerie in essentie inkomsten die we hard nodig hebben. Help ons door MijnSerie te whitelisten of neem Premium!
Leuk?
5
0
Bekijk stemmen

Start- en premièredatums oktober 2021

Ook voor de maand oktober hebben we alles op een rijtje gezet*. Wanneer welke serie begint, welk seizoen of première en welke zender.

Vrijdag 1 oktober
La Fortuna - Serie première (Movistar+)was 30 september
Maid – Serie première ( Netflix)
20.00 - Penn & Teller: Fool Us - Seizoen 8 (The CW)
20.00 – S.W.A.T. (2017) - Seizoen 5 (CBS)
21.00 – Magnum, P.I. - Seizoen 4 (CBS)
22.00 – Blue Bloods - Seizoen 12 (CBS)
22.00 – Cops – Seizoen 33 (Paramount network)
22.00 – Eli Roth's History of Horror – Seizoen 3 (AMC)
Agatha Raisin – Seizoen 3 (Ziggo)
Arvingerne – Seizoen 1 – 3 (Netflix)
Black Space – Seizoen 1 (Netflix)
Forbrydelsen – Meerdere seizoenen (Netflix)
Lijn 32 – Miniserie (Ziggo)
Seinfeld – Complete serie (Netflix)
Silent Witness – Seizoen 12 (Ziggo)
Six – Seizoen 1 – 2 (Videoland)

Zaterdag 2 oktober
01.35 – Restaurant to Another World – Seizoen 2 (TV Tokyo)
17.30 – Yashahime: Princess Half-Demon – Seizoen 2 (Nippon TV)
18.15 – The Hit List – Seizoen 4 (BBC One)
19.30 – Heel Holland Bakt Kids – Seizoen 2 (NPO 3)
20.30 – Amphibia – Seizoen 3 (Disney Channel)
20.30 – Side Hustle – Seizoen 2 (Nickelodeon)
21.30 – Date a Live – Seizoen 4 (Tokyo MX)
23.30 – Saturday Night Live – Seizoen 47 (NBC)
The Pembrokeshire Murders – Miniserie (NPO 2)

Zondag 3 oktober
86: Eighty Six – Seizoen 2 (BS11)
19.00 - America's Funniest Home Videos - Seizoen 32 (ABC)
20.15 – Ella Schön – Seizoen 4 (ZDF)
21.15 – The Ranganation – Seizoen 4 (BBC Two)
22.00 - The Walking Dead: World Beyond – Seizoen 2 (AMC) laatste seizoen
23.00 – Talking Dead – Seizoen 10 (AMC)
23.30 – Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – Seizoen 2 (BS11)
Call the Midwife – Seizoen 10 (PBS)

Maandag 4 oktober
OnlyFans: De Naakte Vlaamse waarheid – Seizoen 1 (Streamz)
On My Block – Seizoen 4 (Netflix)
18.30 – Spangas – Seizoen 15 (NCRV)
Emergence – Seizoen 1 (Videoland)

Dinsdag 5 oktober
De Affaire - Miniserie (Ziggo)
Morten – Miniserie (Netflix)

Woensdag 6 oktober
The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat – Serie première (AT-X)
21.00 – Tough As Nails - Seizoen 3 (CBS)
21.00 – The Bradshaw Bunch – Seizoen 2 (E!)
22.00 – CSI: Vegas - Serie première (CBS)
22.00 – Brassic – Seizoen 3 (Sky1)

Donderdag 7 oktober
One of Us Is Lying – Serie première (Peacock)
La faille – Seizoen 2 (Club Illico)
20.00 – Young Sheldon - Seizoen 5 (CBS)
20.30 – United States of Al - Seizoen 2 (CBS)
21.00 – Ghosts - Serie première (CBS)
22.00 – Bull (2016) - Seizoen 6 (CBS)

Vrijdag 8 oktober
Acapulco – Serie première (Apple TV+)
Pretty Smart – Serie première (Netflix)
Family Business (2019) – Seizoen 3 (Netflix)
Leverage: Redemption – Seizoen 1B (IMDb TV)
18.00 – Stalk – Seizoen 2 (Slash)
20.00 - Shark Tank - Seizoen 13 (ABC)
21.00 - Nancy Drew (2019) - Seizoen 3 (The CW)
21.00 – Have I Got News for You – Seizoen 62 (BBC Two)

Zaterdag 9 oktober
20.00 - Whose Line Is It Anyway - Seizoen 10 (The CW)
21.00 - World's Funniest Animals - Seizoen 2 (The CW)
22.00 – Alleen Elvis blijft bestaan – Seizoen 11 (Canvas)
Den som dræber - Fanget af mørket – Seizoen 2 (NPO 3) Those Who Kill – seizoen 3
Van God Los – Complete serie (Videoland)

Zondag 10 oktober
World Trigger – Seizoen 3 (TV Asahi)
20.00 – The Equalizer - Seizoen 2 (CBS)
20.00 - Legends of the Hidden Temple - Serie première (The CW)
20.30 – The Real Housewives of Melbourne – Seizoen 5 (ARENA)
21.00 - Killer Camp (US) - Seizoen 2 (The CW)
21.00 – NCIS: Los Angeles - Seizoen 13 (CBS)
22.00 – Seal Team - Seizoen 5 (CBS)
22.00 – This is Life with Lisa Ling – Seizoen 8 (CNN)

Maandag 11 oktober
The Baby-Sitters Club (2020) – Seizoen 2 (Netflix)
Validated – Seizoen 2 (Canal+)
21.00 – We’re Here – Seizoen 2 (HBO)
21.30 – The King's Affection – Serie première (KBS2)
Station 19 – Seizoen 1 – 3 (Videoland)

Dinsdag 12 oktober
Chucky – Serie première (Syfy)
The Movies That Made Us – Seizoen 3 (Netflix)
21.00 – Games People Play – Seizoen 2 (BET)

Woensdag 13 oktober
Dopesick – Serie première (Hulu)
19.30 – Blutige Anfänger – Seizoen 2 (ZDF)
20.00 - DC's Legends of Tomorrow - Seizoen 7 (The CW)
20.30 – Het perfecte plaatje – Seizoen 6 (RTL 4)
21.00 - Batwoman - Seizoen 3 (The CW)
22.00 – The Sinner – Seizoen 4 (USA Network)
22.00 – Twenties – Seizoen 2 (BET)

Donderdag 14 oktober
Aquaman: King of Atlantis – Serie première (HBO Max)
Guilty Party – Serie première (CBS All Access)
Another Life (2019) – Seizoen 2 (Netflix)
Detention Adventure – Seizoen 3 (HBO Max)
20.30 – B Positive - Seizoen 2 (CBS)
21.00 - Legacies - Seizoen 4 (The CW)
21.00 – Canada's Drag Race – Seizoen 2 (CraveTV)

Vrijdag 15 oktober
Day of the Dead – Serie première (Syfy)
I Know What You Did Last Summer – Serie première (Amazon)
Are You The One? De Perfecte Match – Serie première (Videoland)
Bootcamp – Seizoen 2 (Streamz)
You – Seizoen 3 (Netflix)
20.30 – The Masked Singer (NL) – Seizoen 3 (RTL 4)
22.00 - Age of the Living Dead - Seizoen 2 (Fox Action Movies)
Poldark – Seizoen 5 (NPO 2)

Zaterdag 16 oktober
Misfit: de serie – Serie première (Netflix)
Grace – Seizoen 1 (NPO 2)

Zondag 17 oktober
Heartland – Seizoen 15 (CBC)
20.15 - Reizen Waes - Seizoen 7 (VPRO)
21.00 - Fear The Walking Dead – Seizoen 7 (AMC)
21.00 – Hightown – Seizoen 2 (Starz)
21.00 -Succession – Seizoen 3 (HBO)

Maandag 18 oktober
20.00 - Hoarders - Seizoen 13 (A&E)
21.00 - Intervention - Seizoen 23 (A&E)
22.00 – De Slimste Mens ter Wereld – Seizoen 19 (Play4)

Dinsdag 19 oktober
Gabby's Dollhouse – Seizoen 3 (Netflix)
20.00 - The Bachelorette - Seizoen 17 (ABC)
22.00 - Queens - Serie première (ABC)

Woensdag 20 oktober
American Horror Story – Seizoen 10 (Disney+) Double Feature

Donderdag 21 oktober
100 dagen in je hoofd – Serie première (NPO 3)
09.00 – Young Justice – Seizoen 4 (Cartoon Network)
20.00 - The Blacklist - Seizoen 9 (NBC)
20.00 – Dragons' Den (CA) – Seizoen 16 (CBC)

Vrijdag 22 oktober
Inside Job – Serie première (Netflix)
Invasion – Serie première (Apple TV+)
Maya and the Three – Serie première (Netflix)
20.00 – The Activist - Serie première (CBS)
Locke & Key – Seizoen 2 (Netflix)
Dynasty (2017) – Seizoen 4 (Netflix)

Zaterdag 23 oktober
The Office – Complete serie (Netflix)

Zondag 24 oktober
The Gilded Age – Serie première (HBO)
22.00 – Insecure – Seizoen 5 (HBO) laatste seizoen
22.30 - Curb Your Enthusiasm - Seizoen 11 (HBO)

Maandag 25 oktober
Luis Miguel: The Series – Seizoen 3 (Netflix)
20.00 - All American (2018) - Seizoen 4 (The CW)
21.00 - The 4400 (2021) - Serie première (The CW)

Dinsdag 26 oktober
22.30 – The Last O.G. – Seizoen 4 (TBS)

Woensdag 27 oktober
Sintonia – Seizoen 2 (Netflix)
20.30 – Ranking the stars – Seizoen 18 (BNN)

Donderdag 28 oktober
Star Trek: Prodigy – Serie première (Paramount+)
Love Life (2020) – Seizoen 2 (HBO Max)
20.00 - Walker - Seizoen 2 (The CW)

Vrijdag 29 oktober
Colin in Black & White – Serie première (Netflix)
El tiempo que te doy – Serie première (Netflix)
Swagger – Serie première (Apple TV+)
20.45 – Mytho – Seizoen 2 (Arte)
21.00 – Skam (DE) – Seizoen 7 (ZDF)

Zaterdag 30 oktober
The Beast Must Die – Miniserie (NPO 2)

Zondag 31 oktober
The Window – Serie première (Streamz)
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation – Seizoen 2 (Bilibili)
Mijn Slechtste Beste Vriendin – Seizoen 2 (Streamz)

* Dit zijn de bij ons bekende datums en tijden. Het kan zijn dat er op dit moment datums bij komen van series die weer gaan beginnen of hun premièredatum krijgen. Het kan dus heel goed zijn dat er datums bij zijn gekomen ten tijde van het publiceren van deze lijst. Helaas is dat niet te voorkomen, maar mochten we iets gemist hebben of klopt er een datum of tijd niet geef het dan aan ons door hierbeneden in de reacties. Veel kijkplezier.
Leuk?
5
0
Bekijk stemmen

Reacties (0)

Er zijn nog geen reacties geplaatst