Je blokkeert onze banners :(
We merken dat onze advertenties niet worden weergeven, waarschijnlijk omdat je AdBlock, Ghostery of andere software gebruikt. Dat vinden we jammer, hiermee ontneem je MijnSerie in essentie inkomsten die we hard nodig hebben. Help ons door MijnSerie te whitelisten of neem Premium!
Leuk?
4
0
Bekijk stemmen

Start- en premièredatums van januari 2023

Ook voor de maand januari hebben we alles op een rijtje gezet*. Wanneer welke serie begint, welk seizoen of première en welke zender.

Zondag 1 januari
Die Therapie – Serie première (Prime Video)
Kaleidoscope – Serie première (Netflix)
Klub Kecanduan Mantan – Serie première (Netflix)
Olhar Indiscreto – Serie première (Netflix)
Paul T. Goldman – Serie première (Peacock)
De Stamhouder – Serie première (AVROTROS)
Het verhaal van Vlaanderen – Serie première (Eén)
The Way of the Househusband – Seizoen 2 (Netflix)
19.00 – The Masked Singer (UK) – Seizoen 4 (ITV)
19.30 – EastEnders – Seizoen 39 (BBC One)
20.00 – Call the Midwife – Seizoen 12 (BBC One)
20.00 - Criminal Minds: Evolution – Seizoen 16 (Veronica)
20.15 – Tatort – Seizoen 54 (Das Erste)
21.00 – Happy Valley – Seizoen 3 (BBC One) laatste seizoen
21.00 – Worst Cooks in America – Seizoen 25 (Food Network)
The Larkins – Seizoen 2 (BBC First)

Maandag 2 januari
Stonehouse – Serie première (BritBox)
18.30 – The Crown of the Kings – Seizoen 4 (TVP1)
19.20 – Lampje – Serie première (VPRO)
19.30 – Coronation Street – Seizoen 64 (ITV1)
20.00 – 9-1-1: Lone Star – Seizoen 4 (FOX)
20.00 – Back Roads – Seizoen 9 (ABC)
20.00 - Fantasy Island - Seizoen 2 (FOX)
20.00 - NCIS - Seizoen 20B (CBS) Speciale crossover event
20.00 – The Repair Shop – Seizoen 11 (BBC Two)
21.00 - NCIS: Hawaii - Seizoen 2B (CBS) Speciale crossover event
21.00 - Silent Witness – Seizoen 26 (BBC One)
22.00 - NCIS: Los Angeles - Seizoen 14B (CBS) Speciale crossover event
22.00 — Quantum Leap (2022) - Seizoen 1B (NBC)
NCIS – Seizoen 20 (Net5)
NCIS: Los Angeles – Seizoen 14 (Net5)

Dinsdag 3 januari
18.30 – Hollyoaks – Seizoen 29 (Channel 4)
19.00 - Teen Mom: Family Reunion – Seizoen 2 (MTV)
20.00 - FBI - Seizoen 5B (CBS)
20.00 - The Resident - Start seizoen 6B (FOX)
20.00 — The Rookie - Seizoen 5B (ABC) nieuwe dag en tijd
20.30 – Down the Road – Seizoen 2 (SBS 6)
20.30 – Son of a Critch – Seizoen 2 (CBC Television)
21.00 – American Experience – Seizoen 35 (PBS)
21.00 - FBI: International - Seizoen 2B (CBS)
21.00 – Frontline – Seizoen 42 (PBS)
21.00 - The Rookie: Feds - Seizoen 1B (ABC) nieuwe tijd
21.30 – Workin' Moms – Seizoen 7 (CBC)
22.00 - FBI: Most Wanted - Seizoen 4B (CBS)
22.00 — New Amsterdam (2018) - seizoen 5B (NBC)
22.00 - Will Trent - Serie première (ABC)
22.30 – Nood – Seizoen 2 (BNNVARA)

Woensdag 4 januari
The Lying Life of Adults – Serie première (Netflix)
Madoff: The Monster of Wall Street – Serie première (Netflix)
Les Amateurs – Seizoen 2 (Disney+)
Star Wars: The Bad Batch – Seizoen 2 (Disney+)
20.00 – All Elite Wrestling: Dynamite – Seizoen 5 (TBS)
20.00 — Chicago Med - Seizoen 8B (NBC)
20.00 – Married at First Sight – Seizoen 16 (Lifetime)
20.30 – Run The Burbs – Seizoen 2 (CBC Gem)
21:00 — Abbott Elementary - Seizoen 2B (ABC)
21.00 — Chicago Fire - Seizoen 11B (NBC)
21.00 – Pretty Hard Cases – Seizoen 3 (CBC)
21.00 - Tough As Nails - Seizoen 4 (CBS)
21.00 – Utopia (AU) – Seizoen 5 (ABC1)
21.30 - Je Huis Op Orde – Seizoen 2 (SBS 6)
21.30 — Home Economics - Seizoen 3B (ABC)
21.30 – Still Standing (2015) – Seizoen 8 (CBC)
22.00 — Big Sky - Seizoen 3B (ABC)
22.00 — Chicago PD - Seizoen 10B (NBC)
Law & Order: Special Victims Unit – Seizoen 22 (Net5)
The Rookie – Seizoen 5 (Net5)
The Rookie: Feds – Seizoen 1 (Net5)

Donderdag 5 januari
Copenhagen Cowboy – Serie première (Netflix)
Sono Lillo – Serie première (Prime Video)
Ginny & Georgia – Seizoen 2 (Netflix)
20.00 – BattleBots (2015) – Seizoen 8 (ABC)
20.00 - Hell's Kitchen (US) - Seizoen 21B (FOX)
20.00 – Impact Wrestling – Seizoen 20 (Spike)
20.00 — Law & Order - Seizoen 22B (NBC)
20.00 - Young Sheldon - Seizoen 6B (CBS)
20.30 – 1 jaar gratis – Seizoen 11 (Eén)
20.30 - Ghosts - Seizoen 2B (CBS)
20.30 - Kamp van Koningsbrugge – Seizoen 3 (AVROTROS)
21.00 – Growing Up Hip Hop – Seizoen 7 (We tv)
21.00 — Law & Order: Special Victims Unit - Seizoen 24B (NBC)
21.00 - So Help Me Todd - Seizoen 1B (CBS)
21.00 - Welcome to Flatch - Seizoen 2B (FOX)
21.30 - Call Me Kat - Seizoen 3B (FOX)
22.00 – Beat Bobby Flay – Seizoen 33 (Food Network)
22.00 - CSI: Vegas - Seizoen 2B (CBS)
22.00 — Law & Order: Organized Crime - Seizoen 3B (NBC)

Vrijdag 6 janauri
The Rig – Serie première (Prime Video)
BMF – Seizoen 2 (Starz)
14.15 – Father Brown (2013) – Seizoen 10 (BBC One)
20.00 – Lopez vs. Lopez - Seizoen 1B (NBC)
20.00 – RuPaul's Drag Race – Seizoen 15 (VH1)
20.00 - Shark Tank - Seizoen 14B (ABC)
20.00 - S.W.A.T. (2017) - Seizoen 6B (CBS)
20.30 - Ministars – Serie première (SBS 6)
20.30 - Young Rock - Seizoen 3B (NBC)
21.00 – 8 Out of 10 Cats Does Countdown – Seizoen 24 (Channel 4)
21.00 – Death In Paradise – Seizoen 12 (BBC One)
21.00 - Fire Country - Seizoen 1B (CBS)
21.00 – Would I Lie to You? – Seizoen 16 (BBC One)
22.00 - Blue Bloods - Seizoen 13B (CBS)
23.00 – RuPaul's Drag Race: Untucked! – Seizoen 15 (Logo)
Dan Brown's The Lost Symbol – Seizoen (SBS9)
The Split – Seizoen 3 (AVROTROS/NPO Plus) laatste seizoen

Zaterdag 7 januari
Chillin' in My 30s After Getting Fired From the Demon King's Army – Serie première (Tokyo MX)
Giant Beasts of Ars – Serie première (MBS)
The Reincarnation of the Strongest Exorcist in Another World – Serie première (Tokyo MX)
Wahl Street - Seizoen 2 (HBO Max)
20.30 – Wie is de Mol? – Seizoen 23 (AVROTROS)
21.25 – MolTalk – Seizoen 9 (AVROTROS)
Fartblinda – Seizoen 2 (BNNVARA/NPO Plus)
Intruder – Seizoen 1 (Eén)
Midsomer Murders – Seizoen 23 (KRO-NCRV/NPO Plus)

Zondag 8 januari
Anne Rice's Mayfair Witches – Serie première (AMC/AMC+)
Handyman Saitou in Another World – Serie première (AT-X)
Jan Jaap Op Zondag – Serie première (Play4)
The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel - Northern War – Serie première (Tokyo MX)
12.00 – Den som dræber - Fanget af mørket – Seizoen 3 (Viaplay)
20.00 - Alert – Serie première (FOX)
20.30 - East New York - Seizoen 1B (CBS)
21.00 - Bob's Burgers - Seizoen 13B (FOX)
21.00 – The Cube – Seizoen 2 (TBS)
21.00 – Sorcerous Stabber Orphen – Seizoen 3 (Tokyo MX)
21.30 - Family Guy - Seizoen 21B (FOX)
21.30 - NCIS: Los Angeles - Seizoen 14 (CBS)
23.30 – By the Grace of the Gods – Seizoen 2 (Tokyo MX)
23.30 – The Misfit of Demon King Academy – Seizoen 2 (Tokyo MX)
Miss Scarlet and the Duke – Seizoen 3 (PBS)

Maandag 9 januari
Eurosong – Serie première (Eén)
Tough as Nails (NL) – Serie première (Prime Video)
Big Brother (BE/NL) – Seizoen 3 (Play4)
Veronica Offside – Seizoen 2 (Veronica)
01.30 – In/Spectre – Seizoen 2 (AT-X)
19.00 – Home and Away – Seizoen 36 (Seven Network)
19.45 – Ziggo Sport: Rondo – Seizoen 6 (Ziggo Sport)
20.30 – Echte Meisjes in de Jungle – Serie première (RTL 5)
21.30 - De dag van vandaag – Seizoen 2 (Eén)
The Thief His Wife and the Canoe – Seizoen 1 (Omroep Max/NPO Plus)

Dinsdag 10 januari
Apparently, Disillusioned Adventurers Will Save the World – Serie première (Tokyo MX)
Reborn to Master the Blade: From Hero-King to Extraordinary Squire ♀ - Serie première (Tokyo MX)
00.15 – Vinland Saga – Seizoen 2 (Tokyo MX)
13.30 – Doctors – Seizoen 24 (BBC One)
21.00 – Happy Valley – Seizoen 3 (BBC First) laatste seizoen

Woensdag 11 januari
Beyond Paradise – Serie première (BBC One)
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill – Serie première (TV Aichi)
Catfish UK – Seizoen 3 (MTV)
Sexify – Seizoen 2 (Netflix)
08.45 - #LikeMe – Seizoen 4 (Canvas/Ketnet)
20.00 — The Conners - Seizoen 5B (ABC)
20.00 — The Goldbergs (2013) - Seizoen 10B (ABC)
20.00 – Name That Tune – Seizoen 3 (FOX)
21.00 – Brother vs. Brother – Seizoen 8 (HGTV)
22.00 - BOFURI: I Don't Want to Get Hurt, So I'll Max Out My Defense – Seizoen 2 (AT-X)

Donderdag 12 januari
The Makanai: Cooking for the Maiko House – Serie première (Netflix)
Het Water Komt! – Serie première (NTR)
Criminal Minds: Evolution – Seizoen 1B (Paramount+)
A House Divided – Seizoen 5 (Urban Movie Channel)
Kung Fu Panda: The Dragon Knight – Seizoen 2 (Netflix)
Vikings: Valhalla – Seizoen 2 (Netflix)
20.00 — Walker - Seizoen 3B (The CW)
21.00 — Walker Independence - Seizoen 1B (The CW)

Vrijdag 13 januari
Hunters (2020) – Seizoen 2 (Prime Video) laatste seizoen
Servant – Seizoen 3 (Apple TV+) laatste seizoen
Sky Rojo – Seizoen 3 (Netflix)
02.00 - The Fruit of Evolution: Before I Knew It, My Life Had It Made - Seizoen 2 (TV Tokyo)
18.00 – The Test: A New Era for Australia's Team – Seizoen 2 (Prime Video)
22.30 – Full Frontal with Samantha Bee – Seizoen 8 (TBS)

Zaterdag 14 januari
21.00 — World's Funniest Animals - Seizoen 2B (The CW)

Zondag 15 januari
Mayor of Kingstown – Seizoen 2 (Paramount+)
19.00 - De 28ste Critics Choice Awards (The CW)
21.00 - Godfather of Harlem – Seizoen 3 (MGM+)
21.00 - The Last of Us – Serie première (HBO)
21.00 – The Way Home – Serie première (Hallmark Channel)
21.00 – Your Honor (US) – Seizoen 2 (Showtime) laatste seizoen

Maandag 16 januari
H3L – Seizoen 5 (Videoland)
Vandaag Inside – Seizoen 3 (SBS 6)
20.00 - The Neighborhood - Seizoen 5B (CBS)
20.30 - Bob Hearts Abishola - Seizoen 4B (CBS)
21.00 NCIS - Seizoen 20 (CBS)
21.30 - NCIS: Hawaii - Seizoen 2 (CBS)
22.00 - Miracle Workers (2019): End Times – Seizoen 4 (TBS)
The Last of Us – Seizoen 1 (HBO Max)

Dinsdag 17 januari
De weekenden – Seizoen 3 (Canvas/Ketnet)
20.00 - 9-1-1: Lone Star - Seizoen 4 (FOX)
20.00 — Night Court (2023) - Serie première (NBC)
21.00 - New Amsterdam (2018) - Twee uur durende serie finale (NBC)
22.00 – 1000-lb Sisters – Seizoen 4 (TLC)

Woensdag 18 januari
22.30 – Grown-ish – Seizoen 5B (Freeform)

Donderdag 19 januari
That ’90s Show – Serie première (Netflix)
The Legend of Vox Machina – Seizoen 2 (Prime Video)

Vrijdag 20 januari
Bling Empire: New York – Serie première (Netflix)
En Place – Serie première (Netflix)
Shahmaran – Serie première (Netflix)
Bake Squad – Seizoen 2 (Netflix)
Express – Seizoen 2 (Starz)
Truth Be Told (2019) – Seizoen 3 (Apple TV+)
20.00 — Penn & Teller: Fool Us - Seizoen 9B (The CW)
21.00 — Whose Line Is It Anyway - Seizoen 18B (The CW)
22.00 – Real Time with Bill Maher – Seizoen 21 (HBO)
23.30 – Game Theory with Bomani Jones – Seizoen 2 (HBO)

Zondag 22 januari
1985 – Serie première (RTBF.be)
21.00 - Accused (US) - Serie première (FOX)

Maandag 23 januari
20.00 — All American (2018) - Seizoen 5B (The CW)
20.00 – The Bachelor – Seizoen 27 (ABC)
21.00 — All American: Homecoming - Seizoen 2B (The CW)
21.00 – The Lazarus Project – Seizoen 1 (TNT)
21.30 – De Avondshow met Arjen Lubach – Seizoen 3 (VPRO)
22.00 - The Good Doctor - Seizoen 6B (ABC)

Dinsdag 24 januari
How I Met Your Father – Seizoen 2 (Hulu)
20.00 — The Winchesters - Seizoen 1B (The CW)
20.30 – American Auto – Seizoen 2 (NBC)
21.00 – American Masters – Seizoen 37 (PBS)

Woensdag 25 januari
Against the Ropes – Serie première (Netflix)
Extraordinary – Serie première (Disney+)
Mila no Multiuniverso – Serie première (Disney+)
20.30 – Grand Designs Australia – Seizoen 11 (LifeStyle)

Donderdag 26 januari
Poker Face – Serie première (Peacock)
Wolf Pack – Serie première (Paramount+)
16.00 – Record of Ragnarok – Seizoen 2 (BS11)
Teen Wolf: The Movie (Paramount+)

Vrijdag 27 januari
La chica de nieve – Serie première (Netflix)
Lockwood & Co. – Serie première (Netflix)
Shrinking – Serie première (Apple TV+)
Kings of Jo'Burg – Seizoen 2 (Netflix)

Zondag 29 januari
19.00 - Fire Country - Speciale aflevering (CBS)
21.00 – NOVA – Seizoen 50 (PBS)

Maandag 30 januari
NOS Watersnoodjournaal – Serie première (NOS)
18.50 - Heiter bis tödlich - Morden im Norden – Seizoen 9 (Das Erste)
21.00 - The Watchful Eye – Serie première (Freeform)

Dinsdag 31 januari
21.00 – La Brea - Seizoen 2B (NBC)

* Dit zijn de bij ons bekende datums en tijden. Het kan zijn dat er op dit moment datums bij komen van series die weer gaan beginnen of hun premièredatum krijgen. Het kan dus heel goed zijn dat er datums bij zijn gekomen ten tijde van het publiceren van deze lijst. Helaas is dat niet te voorkomen, maar mochten we iets gemist hebben of klopt er een datum of tijd niet geef het dan aan ons door hierbeneden in de reacties. Veel kijkplezier.
Leuk?
4
0
Bekijk stemmen

Reacties (3)

avatar_Hattrickmaster
30 dec 2022 20:58 -
https://www.themoviedb.org/tv/209204-het-water-komt

deze serie staat niet op de lijst. "Het water komt" een geschiedenis programma over de waterrnoodsramp (vanaf 6 januari op npo 2)
Reageer
avatar_Mandy1966
30 dec 2022 23:02
Het programma staat er wel degelijk in, alleen op 12 januari
Reageer
avatar_Hattrickmaster
31 dec 2022 12:00
Excuses. Had dit niet gezien.
Reageer