Je blokkeert onze banners :(
We merken dat onze advertenties niet worden weergeven, waarschijnlijk omdat je AdBlock, Ghostery of andere software gebruikt. Dat vinden we jammer, hiermee ontneem je MijnSerie in essentie inkomsten die we hard nodig hebben. Help ons door MijnSerie te whitelisten of neem Premium!
Leuk?
2
0
Bekijk stemmen

Winnaars 27ste Critics' Choice Television Award

Na uitstel van een kleine twee maanden zijn er op 13 maart de prijzen uitgereikt voor de 27ste Critics' Choice Television Award.

De ceremonie van 2022, gehost door Taye Diggs en Nicole Byer, werd live uitgezonden op de CW en TBS, terwijl de avond zich ontvouwde met vieringen in zowel Los Angeles als Londen, terwijl de Critics Choice Association (CCA) de satellietlocatie toevoegde met genomineerden die ook deelnamen aan de BAFTA's. Het Los Angeles-gedeelte van de ceremonie wordt gehouden in het Fairmont Century Plaza Hotel, terwijl sterren zich verzamelden voor een nachtelijk evenement in het Savoy Hotel in Londen.

Beste dramaserie
Succession (HBO)

Evil (Paramount+)
For All Mankind (Apple TV+)
The Good Fight (Paramount+)
Pose (FX)
Squid Game (Netflix)
This Is Us (NBC)
Yellowjackets (Showtime)

Beste acteur in een dramaserie
Lee Jung-jae – Squid Game (Netflix)
Sterling K. Brown – This Is Us (NBC)
Mike Colter – Evil (Paramount+)
Brian Cox – Succession (HBO)
Billy Porter – Pose (FX)
Jeremy Strong – Succession (HBO)

Beste actrice in een dramaserie
Melanie Lynskey – Yellowjackets (Showtime)
Uzo Aduba – In Treatment (HBO)
Chiara Aurelia – Cruel Summer (Freeform)
Christine Baranski – The Good Fight (Paramount+)
Katja Herbers – Evil (Paramount+)
MJ Rodriguez – Pose (FX)

Beste bijrol acteur in een dramaserie
Kieran Culkin – Succession (HBO)
Nicholas Braun – Succession (HBO)
Billy Crudup – The Morning Show (Apple TV+)
Justin Hartley – This Is Us (NBC)
Matthew Macfadyen – Succession (HBO)
Mandy Patinkin – The Good Fight (Paramount+)

Beste bijrol vrouw in een dramaseries
Sarah Snook – Succession (HBO)
Andrea Martin – Evil (Paramount+)
Audra McDonald – The Good Fight (Paramount+)
Christine Lahti – Evil (Paramount+)
J. Smith-Cameron – Succession (HBO)
Susan Kelechi Watson – This Is Us (NBC)

Beste komedieserie
Ted Lasso (Apple TV+)

The Great (Hulu)
Hacks (HBO Max)
Insecure (HBO)
Only Murders in the Building (Hulu)
The Other Two (HBO Max)
Reservation Dogs (FX on Hulu)
What We Do in the Shadows (FX)

Beste acteur in een komedieserie
Jason Sudeikis – Ted Lasso (Apple TV+)
Iain Armitage – Young Sheldon (CBS)
Nicholas Hoult – The Great (Hulu)
Steve Martin – Only Murders in the Building (Hulu)
Kayvan Novak – What We Do in the Shadows (FX)
Martin Short – Only Murders in the Building (Hulu)

Beste actrice in een komedieserie
Jean Smart – Hacks (HBO Max)
Elle Fanning – The Great (Hulu)
Renée Elise Goldsberry – Girls5Eva (Peacock)
Selena Gomez – Only Murders in the Building (Hulu)
Sandra Oh – The Chair (Netflix)
Issa Rae – Insecure (HBO)

Beste bijrol acteur in een komedieserie
Brett Goldstein – Ted Lasso (Apple TV+)
Ncuti Gatwa – Sex Education (Netflix)
Harvey Guillén – What We Do in the Shadows (FX)
Brandon Scott Jones – Ghosts (2019) (CBS)
Ray Romano – Made for Love (HBO Max)
Bowen Yang – Saturday Night Live (NBC)

Beste bijrol actrice in een komedieserie
Hannah Waddingham – Ted Lasso (Apple TV+)
Hannah Einbinder – Hacks (HBO Max)
Kristin Chenoweth – Schmigadoon! (Apple TV+)
Molly Shannon – The Other Two (HBO Max)
Cecily Strong – Saturday Night Live (NBC)
Josie Totah – Saved By the Bell (2020) (Peacock)

Beste gelimiteerde serie
Mare of Easttown (HBO)

Dopesick (Hulu)
Dr. Death (Peacock)
It's a Sin (HBO Max)
Maid (Netflix)
Midnight Mass (Netflix)
The Underground Railroad (Amazon Prime Video)
Marvel's WandaVision (Disney+)

Beste acteur in een gelimiteerde serie of televisiefilm
Michael Keaton – Dopesick (Hulu)
Olly Alexander – It's a Sin (HBO Max)
Paul Bettany – Marvel's WandaVision (Disney+)
William Jackson Harper – Love Life (2020) (HBO Max)
Joshua Jackson – Dr. Death (Peacock)
Hamish Linklater – Midnight Mass (Netflix)

Beste actrice in gelimiteerde serie of televisiefilm
Kate Winslet – Mare of Easttown (HBO)
Danielle Brooks – Robin Roberts Presents: Mahalia (Lifetime)
Cynthia Erivo – Genius: Aretha (National Geographic)
Thuso Mbedu – The Underground Railroad (Amazon Prime Video)
Elizabeth Olsen – Marvel's WandaVision (Disney+)
Margaret Qualley – Maid (Netflix)

Beste bijrol acteur in een gelimiteerde serie of televisiefilm
Murray Bartlett – The White Lotus (HBO)
Zach Gilford – Midnight Mass (Netflix)
William Jackson Harper – The Underground Railroad (Amazon Prime Video)
Evan Peters – Mare of Easttown (HBO)
Christian Slater – Dr. Death (Peacock)
Courtney B. Vance – Genius: Aretha (National Geographic)

Beste bijrol actrice in gelimiteerde serie of televisiefilm
Jennifer Coolidge – The White Lotus (HBO)
Kaitlyn Dever – Dopesick (Hulu)
Kathryn Hahn – Marvel's WandaVision (Disney+)
Melissa McCarthy – Nine Perfect Strangers (Hulu)
Julianne Nicholson – Mare of Easttown (HBO)
Jean Smart – Mare of Easttown (HBO)

Beste buitenlandse serie
Squid Game (Netflix)

Acapulco (Apple TV+)
Call My Agent: Bollywood (Netflix)
Lupin (Netflix)
La Casa de Papel (Netflix)
Narcos: Mexico (Netflix)

Beste animatie serie
Marvel's What If...? (Disney+)

Big Mouth (Netflix)
Bluey (2018) (Disney Jr.)
Bob's Burgers (Fox)
The Great North (Fox)
Q-Force (Netflix)

Beste Talkshow
Last Week Tonight with John Oliver (HBO)

The Amber Ruffin Show (Peacock)
Desus & Mero (2019) (Showtime)
The Kelly Clarkson Show (NBC)
Late Night with Seth Meyers (NBC)
Watch What Happens Live with Andy Cohen (Bravo)
Video on youtube
Leuk?
2
0
Bekijk stemmen

Reacties (0)

Er zijn nog geen reacties geplaatst