In het nieuwste schema van de Peacockzender staan drie nieuwe series en voor het eerst in hele lange tijd komen er geen komedies in voor.
Kijk hieronder voor het schema* zoals NBC die heeft aangekondigd;
Maandag
20.00 - The Voice (US) - Seizoen 21
22.00 - Ordinary Joe - Nieuwe serie
Dinsdag
20.00 - The Voice (US)
21.00 - La Brea - Nieuwe serie
22.00 - New Amsterdam (2018) - Seizoen 4
Woensdag
20.00 - Chicago Med - Seizoen 7
21.00 - Chicago Fire - Seizoen 10

22.00 - Chicago PD - Seizoen 9
Donderdag
20.00 - Law & Order: For The Defense - Nieuwe serie
21.00 - Law & Order: Special Victims Unit - Seizoen 23
22.00 - Law & Order: Organized Crime - Seizoen 2

Vrijdag
20.00 - The Blacklist - Seizoen 9
NBC is van plan om de Olympische Zomerspelen te gebruiken om het allerlaatste seizoen van Brooklyn Nine-Nine te lanceren. Deze zal dan voor het eerst buiten het traditionele uitzendseizoen worden uitgezonden. Het zesde en allerlaatste seizoen zal uit achttien afleveringen bestaan en volgens Frances Berwick, NBCU's voorzitter, Entertainment Networks en Susan Rovner (foto), NBCU's voorzitter, Entertainment Content zal de beste dramaserie op televisie een bevredigende einde gaan krijgen.
Rovner voegde er aan toe: "We willen de komedies van NBC de beste kans geven en NBC heeft een lange geschiedenis in komedie. Voor het succes van deze komedies gaan wij de Super Bowl en de Olympische Spelen gebruiken om ze te lanceren." Hierbij gaat het om de terugkeer van Young Rock, Kenan en Mr. Mayor , en de nieuwe series American Auto en Grand Crew.

NBC moet nog een beslissing nemen over Debris, Good Girls, Manifest en Zoey's Extraordinary Playlist.
* wijzigingen en typefouten voorbehouden.