Mijn
Serie
Inloggen

Inloggen

E-mailadres / gebruikersnaam en / of wachtwoord zijn niet correct.
Scandal vanaf 23 december bij Net5

Scandal vanaf 23 december bij Net5

Net5 brengt vanaf 23 december de dramaserie Scandal, van de makers van Grey’s Anatomy en Private Practice. In deze serie beschermt Olivia Pope (Kerry Washington) samen met haar team de reputaties van belangrijke personen. Ze verbloemen hun geheimen, laten ongewenste gebeurtenissen onopgemerkt voorbij gaan en doen schandalen verdwijnen.

Iedereen heeft geheimen, maar voor bekende mensen kan het hun imago enorm schaden. Dit is het moment waarop Olivia Pope om de hoek komt kijken. Zij doet er samen met haar team alles aan om het imago van hun klanten te beschermen en verdedigen. Iedere aflevering is een race tegen de klok om nieuwe problemen te reduceren tot iets onschadelijks.

Olivia was media-adviseur van de Amerikaanse president, maar verliet Het Witte Huis om haar eigen bedrijf te starten: Olivia Pope and Associates. Ze hoopt hiermee een nieuwe weg in te slaan, zowel op zakelijk als op persoonlijk gebied.

Het team van Olivia bestaat uit vrouwenversierder Stephen Finch (Henry Ian Cusick), de gehaaide advocaat Harrison Wright (Columbus Short), voormalig CIA-hacker Huck (Guillermo Diaz), detective Abby Wheelan (Darby Stanchfield) en de onervaren Quinn Perkins (Katie Lowes).

Scandal is vanaf maandag 23 december wekelijks te zien om 20.30 uur bij Net5.
Leuk?
Bekijk stemmen

Reacties (4)

anonymous
21 november 2013, 14:17
Eindelijk hier in Nederland te zien, Hopelijk met dubbele afleveringen.
0
anonymous
21 november 2013, 18:21
Heel erg goede, spannende serie! :)
0
Leonietje
22 november 2013, 08:40
Eindelijk! Ik blijf deze serie aanraden aan vrienden en collega's maar ik krijg steeds terug "nooit van gehoord". Mooi dat Net5 m oppakt!
0
anonymous
24 november 2013, 15:24
Ze hebben een hele leuke promo gemaakt voor deze serie.
0
Log in om een reactie achter te laten