Mijn
Serie
Inloggen

Inloggen

E-mailadres / gebruikersnaam en / of wachtwoord zijn niet correct.
Comedyserie over vampiers in ontwikkeling bij Fox

Comedyserie over vampiers in ontwikkeling bij Fox

Paul Wesley is uitvoerend producent van een serieproject over een vampier die acteur wil worden.
Het comedyproject zonder titel, die in een concurrerende situatie bij Fox terechtkwam voor ontwikkeling, draait om een vastberaden 25-jarige vampier die worstelt met het runnen van het familiebedrijf voor zijn moorddadige en verstikkende vampierouders terwijl hij zijn droom om acteur te worden probeert na te jagen.

16688 Paul Wesley, Victor Fresco, Liz Friedlander

De serie is geschreven door Unstable-medebedenker Victor Fresco en zal worden geregisseerd door Liz Friedlander. Het duo en Wesley (foto) produceren samen met Aaron Kaplan van Kapital Entertainment en Tracy Katsky van KatCo. Fox Entertainment is de studio.

Het team van het project is allemaal met elkaar verbonden via eerdere samenwerkingen. Fresco creëerde de Netflix horror-comedyserie Santa Clarita Diet, die hij samen met Kaplan en Katsky produceerde. Friedlander en Wesley zijn vrienden sinds Friedlander afleveringen van The Vampire Diaries regisseerde.

Wesley was een hoofdrolsper en Friedlander regisseur/uitvoerend producent in Kapital's psychologische thriller dramaserie Tell Me a Story (2018) van CBS All Access, en Friedlander regisseerde ook afleveringen van Kapital's horror-comedyserie Shining Vale van Starz. Wesley heeft ook een productiedeal met Kapital voor zijn Citizen Media.

Het idee voor de comedyserie over vampiers kwam van Friedlander, Wesley en Kaplan die het deelden met Fresco. De pitch leverde meerdere aanbiedingen op voordat het bij Fox werd opgezet.

Comedyveteraan Fresco heeft ook Andy Richter Controls the Universe en Better Off Ted gemaakt, naast andere series.

Friedlander regisseerde onlangs Bad Monkey van Apple TV+ en The Waterfront van Netflix. Ze regisseerde de pilots voor series als Tell Me a Story (2018), The Lincoln Lawyer en The Equalizer.

Wesley heeft een terugkerende rol in Star Trek: Strange New Worlds als James T. Kirk.
Leuk?
Bekijk stemmen

Reacties (2)

BlackBiker
28 januari 2025, 17:30
Dé comedyserie over vampiers is natuurlijk net afgelopen: What we do in the Shadows. Deze serie ziet er erg Amerikaans uit en is qua verhaal nogal standaard zo te zien. Met als twist dan dat het om vampiers gaat. Geen idee of het leuk gaat worden.
Het enige dat mij er toe overhaalt om het misschien te proberen is dat de makers ook het briljante Santa Clarita Diet hebben gemaakt.
3
Tamino
28 januari 2025, 23:20
Het lijkt me een leuk plot!
1Vertaald vanuit het Engels
Log in om een reactie achter te laten