©TV Series Finale - SonyInmiddels is de preproductie gestart en wordt er volop gecast in Vancouver. Ronald D. Moore fungeert als showrunner, schrijver en uitvoerend producent, terwijl Frederick E.O. Toye de eerste twee afleveringen zal regisseren.
De serie volgt het verhaal van Kratos en zijn zoon Atreus, die samen op reis gaan om de as van hun vrouw en moeder Faye uit te strooien. Tijdens deze tocht probeert Kratos zijn zoon te leren hoe hij een betere god kan worden, terwijl Atreus op zijn beurt zijn vader probeert bij te brengen wat het betekent om een beter mens te zijn.
De serie blijft daarmee trouw aan de thematische kern van de games, waarin zowel mythologie als complexe familiebanden centraal staan.
Nieuwe castinggeruchten wijzen erop dat Max Parker in gesprek is om de rol van Baldur te spelen, terwijl Olafur Darri Olafsson wordt overwogen voor Thor, die in de serie mogelijk al eerder zal opduiken dan in de games.
Hoewel de namen voor het grote publiek misschien minder bekend zijn, heeft Parker recent indruk gemaakt met zijn rol in de hitserie Boots — een optreden dat hem volgens kenners in de kijker heeft gespeeld voor grotere internationale projecten.
Olafur Darri Olafsson is dan weer een ervaren IJslandse acteur, bekend van onder meer Trapped (Ófærd), The Tourist, Severance en diverse Hollywood-bijrollen, wat hem een logische keuze maakt voor het neerzetten van een fysiek imposante en genuanceerde god als Thor.
Een releasedatum en verdere details worden op een later moment bekendgemaakt.






De keuze voor Ronald D. Moore als showrunner is veelbelovend, gezien zijn ervaring met epische verhalen en sterke personages.