Mijn
Serie
Inloggen

Inloggen

E-mailadres / gebruikersnaam en / of wachtwoord zijn niet correct.
Narcos: Mexico vernieuwd met derde seizoen

Narcos: Mexico vernieuwd met derde seizoen

De Amerikaanse misdaadserie Narcos: Mexico zal bij Netflix terugkeren met een derde seizoen, maar zonder hoofdrolspeler Diego Luna.
Netflix heeft Narcos: Mexico vernieuwd met een derde seizoen. De serie ging in 2018 in première en is een spin-off van Narcos. Narcos: Mexico draait om de opkomst van het Guadalajara kartel in 1980. Een Amerikaanse DEA agent komt er achter hoe gevaarlijk het kan zijn om een kartel in Mexico in de gaten te moeten houden.

Diego Luna (3Below: Tales of Arcadia) vervulde de rol van hoofdpersonage Félix Gallardo. Na het tweede seizoen waren er al wat geruchten dat Luna eventueel niet zal terugkeren in het derde seizoen. Daarnaast zal Eric Newman (Hemlock Grove) niet meer dienen als showrunner van de serie, hij wordt vervangen door medebedenker van de serie Carlo Bernard (Narcos). Newman dient nog wel als uitvoerend producent.


Diego Luna
Leuk?
Bekijk stemmen

Reacties (0)

Er zijn nog geen reacties geplaatst.
Log in om een reactie achter te laten