Jane By Design is een Amerikaanse dramaserie van de zender ABC Family. De serie ging in première op 3 januari 2012.
Jane By Design volgt het leven van Jane. Jane is een tiener die een baan bij een hip retail bedrijf krijgt als het bedrijf een fout maakt door haar te verwarren met een volwassenen. Jane komt er snel achter dat het moeilijk te combineren valt als een middelbare school student en als assistent van het mode bedrijf. Dit allemaal om haar ware identiteit geheim te houden.
Ik vind het heel jammer dat er geen tweede seizoen komt. Ik ga deze serie echt wel missen. Vooral omdat ik zelf ook van mode hou. En er komen soms leuke jongens voor.
Zo'n leuke serie! Vooral hoe Jane omgaat met problemen en stressmomenten op haar werk & natuurlijk de vriendschap van Jane & Billy. Er zitten een paar hele grappige momenten in. Alleen al om die twee vind ik het echt heel jammer dat deze serie al na 1 seizoen is gestopt.