
De verfilming van George R.R. Martins drie Dunk en Egg-boeken zou oorspronkelijk eind 2025 in première gaan. Volgens bronnen zal het drama nu begin 2026 van start gaan. Later het jaar volgt dan seizoen twee van de GoT-prequel House of the Dragon.
Het eerste seizoen van zes afleveringen van A Knight of the Seven Kingdoms is gebaseerd op het eerste Dunk en Egg-boek, The Hedge Knight. Martin heeft de nieuwe serie al goedgekeurd.
Francesca Orsi, hoofd Dramaseries en Films bij HBO, sprak eerder dit jaar over A Knight of Seven Kingdoms, gemaakt op een kleinere, meer "intieme" schaal dan de andere Game of Thrones-serie, en bevestigde dat de serie nog steeds op schema ligt voor een looptijd van drie seizoenen.
"Je zult enorm onder de indruk zijn van Peter Claffey en Dexter Sol Ansell als Dunk en Egg, de twee hoofdrolspelers," zei ze. "Zozeer zelfs dat we al aan het plannen zijn hoe we dit voor de drie seizoenen in totaal gaan maken. We pakken het officieel nog niet op, maar het ziet er erg goed uit."