Prime Video bestelde de serie van Nick Santora en Nicholas Wootton in oktober. Op dit moment heeft de serie nog geen officiële titel, maar Sten noemt het project Neagley, naar haar personage in Reacher.

Sten vertelde het volgende over de serie:
"We schieten best snel op met de serie. De eerste opnames zijn donderdag begonnen. Ze zijn vlug geweest met deze serie. Zo moesten ze het ook benaderen, als het om het timen ervan gaat naast de Reacher-serie. En het voelt heel erg in lijn met hoe mijn ervaring met de serie is geweest. 'Doe ik wel iets? Doe ik niets? Ok, ik doe dus iets. Ok, prima. Laten we beginnen.' Dus het is uitdagend.
Ik ben zo onder de indruk met wat ze konden doen met de scripts voor de Neagley-serie. Het is zo een eigen serie, maar natuurlijk trouw aan het Reacher-gevoel. Het is Neagley. Het gaat over háár. Het gaat zeker over wat er in haar privéleven gebeurt, als ook haar privéleven zelf.
Meestal overlappen die twee voor personages als deze. Dus ik ben heel opgewonden om daarin te duiken en het emotionele leven van dit personage te onderzoeken en ook het bad ass privédetective werk dat ze zal doen."
De premièredatum wordt later bekend gemaakt. Neagley is nu te zien in het derde seizoen van Reacher, die is vernieuwd met een vierde seizoen.