Mijn
Serie
Inloggen

Inloggen

E-mailadres / gebruikersnaam en / of wachtwoord zijn niet correct.
Guy Ritchie's The Gentlemen krijgt sequel-serie bij Netflix

Guy Ritchie's The Gentlemen krijgt sequel-serie bij Netflix

Streamingdienst Netflix bestelt een vervolgserie op Guy Ritchie's film The Gentlemen, met Theo James in de hoofdrol.
Netflix ontwikkelt een sequel-serie van de speelfilm The Gentlemen met diens regisseur Guy Ritchie (foto). The Gentlemen werd uitgebracht in 2020 en markeerde Ritchie's terugkeer naar het misdaadgenre dat zijn carrière een vliegende start gaf nadat hij een flinke tijd vrijaf had genomen om andere genrefilms te maken. The Gentlemen was een substantiële hit en verdiende wereldwijd 115 miljoen dollar op een budget van 22 miljoen dollar.



The Gentlemen volgde het interne conflict in een drugsimperium geleid door de Amerikaanse expat Mickey Pearson (Matthew McConaughey) toen hij besloot zijn bedrijf te verkopen. Dit leidt natuurlijk tot een keten van geweld, moord en chaos. De cast van het ensemble omvatte ook Charlie Hunnam, Henry Golding, Michelle Dockery, Jeremy Strong, Eddie Marsan, Colin Farrell en Hugh Grant in een zeldzame antagonistische rol.

Een serie-vervolg op The Gentlemen is nu officieel door Netflix besteld. In de dramaserie van een uur zal Ritchie terugkeren als schrijver, regisseur en uitvoerend producent. De serie heeft Theo James (The Time Traveler's Wife) in de hoofdrol. James (foto onder) speelt Eddie, wiens vader overlijdt en hem zijn landgoed nalaat, waarvan hij beseft dat hij helaas verwikkeld is in de criminele onderneming van Pearson.



Hoewel The Gentlemen de eerste televisieserie is die door Ritchie is aangepast naar zijn eigen werk, is het niet de eerste serie die naar aanleiding van zijn films uitgezonden wordt. Snatch uit 2000 werd eerder aangepast tot een serie met Harry Potter-acteur Rupert Grint en Bridgerton's Phoebe Dynevor, die tussen 2017 en 2018 twee seizoenen op Crackle draaide. Zijn film Lock, Stock and Two Smoking Barrels uit 1998 was ook eerder verfilmd voor televisie, maar liep slechts zeven afleveringen in 2000.

The Gentlemen heeft de mogelijkheid om beide series te overleven om vele redenen, maar vooral vanwege Ritchie's eigen deelname aan het project. Hij zal waarschijnlijk in staat zijn om de serie te koesteren en ervoor te zorgen dat het de toon en het universum van de originele film zal doen herleven. Theo James in de hoofdrol casten na zijn aanstaande rol in het tweede seizoen van The White Lotus zal waarschijnlijk ook helpen om de interesse van fans over de rand te duwen, waardoor het mogelijk meerdere seizoenen kan lopen.
Leuk?
Bekijk stemmen

Reacties (0)

Er zijn nog geen reacties geplaatst.
Log in om een reactie achter te laten