Mijn
Serie
Inloggen

Inloggen

E-mailadres / gebruikersnaam en / of wachtwoord zijn niet correct.
Amazon Prime Video heeft Pacific Rim-serie in ontwikkeling

Amazon Prime Video heeft Pacific Rim-serie in ontwikkeling

De Pacific Rim-serie van Legendary is geland bij Amazon MGM Studios.
Het Pacific Rim-televisieproject, momenteel in ontwikkeling, is het eerste project van Legendary's first-look televisiedeal met Eric Heisserer (foto) en zijn Chronology-bedrijf. Heisserer zal de serie schrijven en uitvoerend produceren. De twee studio's zullen de IP samen (met Legendary op de eerste plaats) aanpassen voor Amazons Prime Video-streamingdienst.



Het Pacific Rim-universum begon in 2013 met de gelijknamige speelfilm geregisseerd door Guillermo del Toro. De titel is sindsdien uitgebreid naar animatietelevisie (Pacific Rim: The Black), strips, romans, games en speelgoed. In 2018 schreef en regisseerde Steve S. DeKnight een tweede speelfilm in de franchise: Pacific Rim: Uprising.

De originele Pacific Rim-film had Idris Elba, Charlie Hunnam, Rinko Kikuchi, Charlie Day en Burn Gorman in de hoofdrollen. Samen vochten ze een voortdurende oorlog uit tussen de mensheid en monsterlijke zeedieren. Overwinning was blijkbaar niet genoeg aangezien de strijd slechts vijf jaar later voortduurde in Uprising met John Boyega, Scott Eastwood en Cailee Spaeny. Boyega speelde de zoon van Elba's personage voor de originele film; Kikuchi, Day en Gorman hernamen hun rollen.

Pacific Rim: Uprising markeerde DeKnights debuut als speelfilmschrijver en regisseur. DeKnight maakt alle Spartacus-series voor Starz.

Heisserer was recentelijk showrunner, uitvoerend producent en schrijver van de Netflix-fantasyserie Shadow and Bone, die is gebaseerd op Leigh Bardugo's wereldwijd bestverkochte Grishaverse-romans. Eerder schreef hij de door Denis Villeneuve geregisseerde sciencefictionthriller Arrival met Amy Adams en Jeremy Renner in de hoofdrollen, waarvoor hij een Academy Award-nominatie verdiende voor beste bewerkte scenario, evenals WGA en Critics Choice Awards in dezelfde categorie. Hij schreef ook de Netflix-thriller Bird Box met Sandra Bullock in de hoofdrol.

Legendary Television en Amazon MGM Studios zijn ook bezig met de ontwikkeling van een Murdle-serie, een gescripte bewerking van G.T. Karbers verzameling moordmysteriepuzzels. Legendary Television is ook betrokken bij de huidige series Monarch: Legacy of Monsters (voor Apple TV+), Tomb Raider: The Legend of Lara Croft (Netflix), Dune: Prophecy (HBO/Max) en Drops of God (Apple TV+).
Leuk?
Bekijk stemmen

Reacties (3)

BlackBiker
donderdag 24 april, 11:33
De eerste film was best heel aardig met Guillermo del Toro als regisseur en een paar goede acteurs. Het was toen een nieuw en origineel verhaal. De tweede film die 5 jaar later uitkwam was al een stuk minder leuk en werd ook niet meer vervolgd door een andere film.
Maar kennelijk denken ze dat een serie nu wel populair gaat zijn? Geen idee waarom. Volgens mij was het verhaal wel verteld in de eerste film en bij de tweede film bleek al dat het publiek er niet echt meer op zat te wachten. Hij bracht de helft minder op.
En natuurlijk wordt het nu een prequel. Hoe origineel...
1
Futsudo
donderdag 24 april, 13:21
De serie zal zich afspelen vóór de gebeurtenissen van de films en richt zich op de vroege dagen van de strijd van de mensheid tegen de Kaiju.

Hoewel er nog geen specifieke verhaallijnen zijn vrijgegeven, wordt gespeculeerd dat het verhaal mogelijk draait om het verleden van Stacker Pentecost, het personage dat in de oorspronkelijke film werd vertolkt door Idris Elba.

Ik ben in ieder geval erg benieuwd!
0
BlackBiker
donderdag 24 april, 17:42
Volgens mij gaat Monarch ook al over de vroege dagen van de strijd van de mensheid tegen de Kaiju. Echt, deze serie lijkt mij volledig overbodig. Tenzij ik hier uitbundig enthousiaste reacties zie, ga ik deze overslaan.
0
Log in om een reactie achter te laten