Mijn
Serie
Inloggen

Inloggen

E-mailadres / gebruikersnaam en / of wachtwoord zijn niet correct.
Thriller-roman Bad Tourists van Caro Carver in ontwikkeling voor televisie

Thriller-roman Bad Tourists van Caro Carver in ontwikkeling voor televisie

Producent BlackBox MultiMedia heeft zijn nieuwste ontwikkeling binnen, een televisieversie van Caro Carver's aankomende psychologische thriller Bad Tourists.
Bad Tourists speelt zich af op de Malediven en volgt Darcy, Camilla en Kate terwijl ze beginnen aan wat verwacht wordt de vakantie van hun leven te worden. Verstrengeld door hun tragische verleden volgt het verhaal de wanhopige zoektocht van de personages naar gerechtigheid op een afgelegen, exotisch eiland, wat een verhaal van wraak en mysterie wordt.

14660 Bad Tourists

De roman van Carver (foto) komt in juli dit jaar uit, maar BlackBox heeft de optie al in handen en er komen nog meer details over de schrijvers en de casting. Er is nog geen netwerk aan verbonden.

"Er zitten zoveel lagen in Caro's schrijfstijl en de hoofdpersonen van haar verhaal, dat Bad Tourists rijp is voor televisieverfilming", zegt BlackBox CEO Giuliano Papadia. "Met betrouwbare maar complexe vrouwelijke hoofdpersonen, ondermijnt Caro op briljante wijze onze verwachtingen met plotselinge wendingen die door het verhaal heen zijn verweven."

Het door Guy Avshalom opgerichte BlackBox heeft een sterk jaar achter de rug, met Paramount+ series The Castaways en The Serial Killer's Wife, terwijl het in het verleden de eerste Britse serie van de streamer produceerde, The Ex-Wife. Komende filmprojecten zijn onder andere This Time Next Year met Sophie Cookson en Home Education.

De Bad Tourists deal werd tot stand gebracht door Anna Weguelin namens Alice Lutyens bij Curtis Brown.
Leuk?
Bekijk stemmen

Reacties (0)

Er zijn nog geen reacties geplaatst.
Log in om een reactie achter te laten