Mijn
Serie
Inloggen

Inloggen

E-mailadres / gebruikersnaam en / of wachtwoord zijn niet correct.
Nieuwe gastacteurs gecast voor comedyserie Hacks

Nieuwe gastacteurs gecast voor comedyserie Hacks

Nog eens tien acteurs zullen verschijnen in het komende vierde seizoen van de Emmy-winnende comedyserie van HBO Max.
Hacks versterkt de gelederen voor zijn aanstaande terugkeer. De Emmy-winnende comedyserie kondigde de toevoeging aan van dertien nieuwe gastspelers voor het vierde seizoen - inclusief degenen die de schrijverskamer bevolken van Deborah Vance's (Jean Smart) nieuwe late-night talkshow.



De nieuwe gezichten zijn Julianne Nicholson (foto), Michaela Watkins, Bresha Webb, Robby Hoffman en Eric Balfour, terwijl Danny Jolles, Gavin Matts, Grover Whitmore III, Holmes, Jasmine Ashanti, Katy Sullivan, Matt Oberg en Sandy Honig te gast zullen zijn als Deborah's nieuwe schrijvers - die waarschijnlijk allemaal verslag zullen uitbrengen aan Hannah Einbinder's Ava.

In de finale van seizoen drie chanteerde Ava Deborah om haar de rol van hoofdschrijver van haar nieuwe show te geven. De synopsis van seizoen vier zegt niet veel, alleen “de spanningen lopen op als Deborah en Ava proberen hun talkshow van de grond te krijgen en daarbij geschiedenis te schrijven”. Spanningen inderdaad...

Hacks keert ergens dit voorjaar terug na een uitzonderlijk succesvol derde seizoen. Niet alleen won Smart haar derde opeenvolgende prijs voor beste actrice in een comedyserie voor haar werk in de serie, de serie zelf versloeg zware concurrentie (bijv. The Bear) om topkomedie te winnen.

De serie wordt nog steeds geleid door makers Paul W. Downs, Lucia Aniello en Jen Statsky. Terugkerende castleden naast Smart en Einbinder zijn Downs, Megan Stalter, Carl Clemons-Hopkins, Mark Indelicato en Rose Abdoo, evenals Dan Bucatinsky, Helen Hunt, Tony Goldwyn, Kaitlin Olson, Jane Adams en Lauren Weedman.
Leuk?
Bekijk stemmen

Reacties (2)

Futsudo
13 maart 2025, 16:17
De dialogen zijn scherp, de personages gelaagd en de chemie tussen de hoofdrolspelers is fantastisch. Nieuwe gezichten zijn altijd welkom.
4
BlackBiker
13 maart 2025, 17:04
Nieuwe gezichten zijn leuk, maar uiteindelijk gaat het toch vooral om de fantastische chemie tussen Jean Smart en Hannah Einbinder.
Als ik eerlijk ben is er van de vorige seizoenen geen enkele gastacteur meer die ik me zo spontaan kan herinneren ;-)
3
Log in om een reactie achter te laten