Mijn
Serie
Inloggen

Inloggen

E-mailadres / gebruikersnaam en / of wachtwoord zijn niet correct.
Programmering ABC 2013-2014

Programmering ABC 2013-2014

ABC heeft zijn programmering bekend gemaakt voor 2013-2014. Eén voor de herfst en één voor het zogenaamde 'mid season'

Fall Season
ABC heeft elf series moeten stopzetten, waaronder de grote series 666 Park Avenue, Last Resort en Red Widow. Deze zijn jammerlijk genoeg allemaal geflopt en deze gaten in de programmering moeten worden opgevuld. ABC heeft niet net zoals NBC de hele programmering hoeven omgooien. Zo zal ABC zijn vertrouwde maandagavond blijven behouden.

De dinsdag daarentegen gaat helemaal overhoop, daar zal Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D de avond beginnen, recht tegenover de nummer 1 show: NCIS van CBS. De comedy's The Goldbergs, Trophy Wife en dramaserie Lucky 7 zullen de stopgezette comedy's Happy Endings, Don't Trust the Bitch in Appartment 23 en Private Practice vervangen.

The Middle en Modern Family zullen de vaste waarden zijn op de 'Comedy Wednesday' en als lead-in staan voor nieuwe comedy's: Back in the Game en Super Fun Night.

De spin-off Once Upon a Time in Wonderland zal het tijdslot nemen waar eerder vele series van ABC flopte. Daarnaast staan de series van Shonda Rhimes.

De serie over de aliëns verplaatst naar vrijdag, achter Last Man Standing. Verder vaste waarden Shark Tank en 20/20.

De zondagavond zal alleen worden versterkt met Betrayal, de Amerikaanse remake van Overspel.

* De tijden die genoemd worden, zijn de tijden waarop de series in Amerika worden uitgezonden.

Zondag:
20:00 Once Upon a Time
21:00 Revenge
22:00 Betrayal

Maandag:
20:00 Dancing with the Stars
22:00 Castle

Dinsdag:
20:00 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D
21:00 The Goldbergs
21:30 Trophy Wife
22:00 Lucky 7

Woensdag:
20:00 The Middle
20:30 Back in the Game
21:00 Modern Family
21:30 Super Fun Night
22:00 Nashville

Donderdag:
20:00 Once Upon a Time in Wonderland
21:00 Grey's Anatomy
22:00 Scandal

Vrijdag:
20:00 Last Man Standing
20:30 The Neighbors
21:00 Shark Tank
22:00 20/20

Mid Season
Tijdens het mid Season zal alleen Dancing With the Stars zijn plekje afstaan aan The Bachelor. Voor de rest veranderd er vrij weinig, tenzij er natuurlijk wat series floppen, dan zullen er plekjes vrijkomen voor het nieuwe Killer Women, Mind Games, Mixology, Resurrection en oudgediende Suburgatory.

Wat vind jij van het schema? Zal de spin-off van Once Upon a Time het wel redden op het gedoemde tijdslot van ABC? Zal The Neighbors het kunnen uithouden op de vrijdag zonder The Middle en Modern Family?
Leuk?
Bekijk stemmen

Reacties (13)

wichitavrijkom
14 mei 2013, 23:34
Ik heb net de eerste promo van OUAT In Wonderland gezien en ben echt verschrikkelijk enthousiast hierover! Ik kan alleen maar hopen dat ze het redden want het lijkt me echt een geweldige serie. Verder ben ik blij te zien dat al mijn andere favoriete ABC series op dezelfde tijdstippen terugkeren... Betekend dat ik weer een deel lekker live 's nachts online kan gaan kijken vanaf aankomend najaar!
0
Erra86
15 mei 2013, 10:54
Waar kijk je ze live dan???
0
JanWillemK
15 mei 2013, 13:24
Oeii, Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D tegelijkertijd uitzenden met NCIS. Lijkt me niet heel verstandig....
0
anonymous
15 mei 2013, 17:38
x-on:Dubst3p
Waar zou je 'm dan plaatsen? Later op de avond zal waarschijnlijk niet gaan, dan verlies je meteen een groot gedeelte van de jongere doelgroep.
0
wichitavrijkom
15 mei 2013, 18:18
x-on:Erra86 - Ik kijk hier de meeste van mijn programma's live (als ik live kijk dan hè): http://myiplayer.eu/home.php , maar er zijn nog meer sites hoor die ik af en toe gebruik (al is het wel met name deze).
0
anonymous
15 mei 2013, 19:29
vanaf wanneer start dit alles? september/oktober?
0
JessicaD
16 mei 2013, 10:37
x-on:NGroen: Fall Season begint inderdaad rondom oktober en midseason start rondom januari.
0
denny89
16 mei 2013, 16:26
erg jammer van happy endings!
0
Erra86
16 mei 2013, 17:42
x-on:wichitavrijkom Thnx, weer wat geleerd!!!:D
0
JanWillemK
16 mei 2013, 19:32
x-on:SerieJunk,

Ik denk dat als de serie op Donderdag rond 9pm word uitgezonden dat beter zou zijn.
Als ik zo de programmering van andere zenders bekijk denk ik dat ie wel een zeer goede kans heeft.
0
anonymous
17 mei 2013, 01:34
x-on:Dubst3p

Tegelijkertijd met CBS's en NBC's comedy avond. Min of meer dezelfde doelgroep. Ik zou daar niet voor kiezen als ik een zenderbaas zou zijn. Maar je snijdt hier een mooie 2e plek aan al zeg ik het zelf.
0
JanWillemK
17 mei 2013, 10:44
x-on:SerieJunk,

Het is inderdaad wel op een comedy avond. Maar de comedy's die om 9pm worden uitgezonden lijken mij i.i.g. niet de moeite waard. Daardoor denk ik dat dat een betere plek is.

Maargoed, niet mijn beslissing uiteraard :P. We zullen het zien.
0
anonymous
21 mei 2013, 00:00
Ik hoop zo graag dat de USA Network Happy Endings oppikt. Zou geweldig zijn. Jammer dat de serie Gothica niet door gaat, leek mij wel een spannende serie.
0
Log in om een reactie achter te laten