Miguel Sandoval

Miguel Sandoval

Leeftijd70geboren op16 november 1951 in Washington, District of Columbia, USA
Miguel Sandoval  (born November 16, 1951) is an American film and television actor.
Je blokkeert onze banners :(
We merken dat onze advertenties niet worden weergeven, waarschijnlijk omdat je AdBlock, Ghostery of andere software gebruikt. Dat vinden we jammer, hiermee ontneem je MijnSerie in essentie inkomsten die we hard nodig hebben. Help ons door MijnSerie te whitelisten of neem Premium!

Hoofdrollen

Station 19
Pruitt Herrera
3 stemmen
Sharp Objects
Frank Curry
0 stemmen
Dirk Gently’s Holistic Detective Agency
Colonel Scott Riggins
1 stem
Bad Judge
Judge Hernandez
0 stemmen
Medium
Manuel Devalos
1 stem
10-8: Officers on Duty
Onbekend
0 stemmen
The Court
Onbekend
0 stemmen

Gastrollen

Barry
Aflevering 03x07
2022
Barry
Aflevering 03x04
2022
Barry
Aflevering 03x03
2022
Barry
Aflevering 03x02
2022
Generator Rex
Aflevering 02x04
2011
The Closer
Aflevering 05x02
2009
Level 9
Aflevering 01x11
2008
The Boondocks
Aflevering 02x10
2007
The Boondocks
Aflevering 01x04
2005
Jackie Chan Adventures
Aflevering 05x13
2005
The Batman
Aflevering 01x01
2004
Jackie Chan Adventures
Aflevering 04x13
2004
Jackie Chan Adventures
Aflevering 04x12
2004
Jackie Chan Adventures
Aflevering 04x06
2003
Jackie Chan Adventures
Aflevering 03x17
2003
Kingpin
Aflevering 01x02
2003
Jackie Chan Adventures
Aflevering 03x10
2002
Jackie Chan Adventures
Aflevering 03x04
2002
Jackie Chan Adventures
Aflevering 03x01
2002
Static Shock
Aflevering 02x09
2002
Jackie Chan Adventures
Aflevering 02x28
2002
Alias
Aflevering 01x10
2001
Alias
Aflevering 01x09
2001
7th Heaven
Aflevering 06x09
2001
7th Heaven
Aflevering 06x08
2001
The West Wing
Aflevering 03x03
2001
Alias
Aflevering 01x04
2001
Jackie Chan Adventures
Aflevering 02x08
2001
Jackie Chan Adventures
Aflevering 02x06
2001
The X Files
Aflevering 08x18
2001
The Division
Aflevering 01x13
2001
The District
Aflevering 01x07
2000
Static Shock
Aflevering 01x06
2000
Level 9
Aflevering 01x04
2000
Batman Beyond
Aflevering 03x02
2000
Jackie Chan Adventures
Aflevering 01x03
2000
Batman Beyond
Aflevering 02x07
1999
ER
Aflevering 06x05
1999
Batman Beyond
Aflevering 01x13
1999
Law & Order
Aflevering 09x22
1999
Frasier
Aflevering 05x24
1998
Superman
Aflevering 03x10
1998
Seinfeld
Aflevering 09x23
1998
Seinfeld
Aflevering 09x24
1998
The Pretender
Aflevering 02x18
1998
Seinfeld
Aflevering 08x11
1997
Murder One
Aflevering 01x23
1996
Murder One
Aflevering 01x17
1996
Murder One
Aflevering 01x11
1996
Home Improvement
Aflevering 05x14
1996
Birds of a Feather
Aflevering 05x14
1993
The Golden Palace
Aflevering 01x08
1992
L.A. Law
Aflevering 06x12
1992
Matlock
Aflevering 05x02
1990
Beauty and the Beast (1987)
Aflevering 03x10
1990
Doogie Howser, M.D.
Aflevering 01x22
1990
Hunter
Aflevering 05x09
1989
Remington Steele
Aflevering 02x12
1984
Voyagers!
Aflevering 01x03
1982