We merken dat onze advertenties niet worden weergeven, waarschijnlijk omdat je AdBlock, Ghostery of andere software gebruikt. Dat vinden we jammer, hiermee ontneem je MijnSerie in essentie inkomsten die we hard nodig hebben. Help ons door MijnSerie te whitelisten of neem Premium!
Het is echt BALEN der BAALSTE dat deze serie zomaar is gestopt. Ik vond al zo superspannend.
0
•
Reageer
Tjo (gast)
•
23 apr 2012 19:21 -
Jeetje wat balen dat er geen 3de serie komt. Ik snap het niet want het is een kei goede serie. En met het eind van serie 2 verwacht je gewoon dat er een deel 3 komt, want dit is geen fijn cq goed eind. BALEN BALEN BALEN BALEN BALEN BALEN BALEN BALEN BALEN BALEN Dat het niet verder gaat
0
•
Reageer
ed klavertje (gast)
•
25 jun 2011 10:10 -
Wrong decision to cancel the 3 serie. I m not investing anymore in series.
Ik kan niet wachten op seizoen 3. Ze maken ons helemaal gek met deze serie. Echt een topper ;-)
0
•
Reageer
nico (gast)
•
30 mrt 2011 22:50 -
geweldige serie beter gespeeld als de oude serieV met twee oude bekende van de oude serie. ik wacht met geduld op de vervolg van seizoen 1 & 2
0
•
Reageer
Laatste reacties op afleveringen
Hieronder staan de laatste reacties bij de afleveringen. Omdat je niet bent ingelogd weten wij niet tot wat je hebt gezien. In verband met spoilers zijn de reacties hieronder vaag gemaakt.. Klik erop om de reactie te lezen.
01x01
anonymous
•
01 apr 14:56
Wat een geweldige nieuw vervolg van de oude V.
Deze serie is en wordt helemaal te gek.
Reacties
Ze maken ons helemaal gek met deze serie.
Echt een topper ;-)
ik wacht met geduld op de vervolg van seizoen 1 & 2
Laatste reacties op afleveringen