Naast Kitsch keert Chris Pratt terug in zijn rol als James Reece. Andere hoofdrollen worden vertolkt door Tom Hooper, Luke Hemsworth, Robert Wisdom en Dar Salim. Ook Rona-Lee Shim'on, Shiraz Tzarfati en Jared Shaw maken deel uit van de cast.

In de trailer wordt de sfeer van constante dreiging en morele ambiguïteit neergezet, waarbij het personage Jed Haverford (gespeeld door Robert Wisdom) stelt: “Men like us — protectors, defenders, sentinels — you’re either in the fight, or you’re thinking about it.”
De serie is mede gecreëerd door Jack Carr, de auteur van de oorspronkelijke The Terminal List en voormalig Navy SEAL, samen met David DiGilio, die ook showrunner was van het eerste seizoen. The Terminal List: Dark Wolf positioneert zich als een spionagethriller waarin de duistere kant van oorlogvoering centraal staat, vooral door de acties van getrainde CIA-agenten in het veld.
De première van de eerste drie afleveringen vindt plaats op woensdag 27 augustus op Prime Video en zal wereldwijd in meer dan 240 landen te zien zijn. Daarna verschijnt wekelijks een nieuwe aflevering, met de seizoensfinale op 24 september.
