
De serie, van bedenkers JJ Bailey en Jake Coburn, die beiden als showrunners optreden, zou maandag 3 februari om 22.00 uur in première gaan. Het gaat nu in première na de NFL divisie play-off wedstrijd (en het nieuws) op zondag 19 januari om 19.00 uur.
Die wedstrijd, die om 15.00 uur begint, gaat tussen de Philadelphia Eagles en de winnaar van de wedstrijd tussen de Los Angeles Rams en Minnesota Vikings.
Daarna wordt de première-aflevering van The Hunting Party herhaald in het oorspronkelijke tijdslot van maandag 3 februari 22.00 uur.
The Hunting Party volgt een klein team van onderzoekers die de gevaarlijkste moordenaars moeten opsporen en vangen die Amerika ooit heeft gezien. Ze zijn allemaal net ontsnapt uit een topgeheime gevangenis die eigenlijk niet zou moeten bestaan.
Nick Wechsler, Patrick Sabongui, Josh McKenzie en Sara Garcia spelen ook mee.
Thor Freudenthal regisseert en Keto Shimizu is een van de schrijvers. Beiden zullen samen met Bailey en Coburn de regie op zich nemen.
