Mijn
Serie
Inloggen

Inloggen

E-mailadres / gebruikersnaam en / of wachtwoord zijn niet correct.
Warwick Davis keert terug als Prof. Flitwick in HBO's Harry Potter-serie

Warwick Davis keert terug als Prof. Flitwick in HBO's Harry Potter-serie

Warwick Davis is bevestigd als de eerste acteur uit de originele Harry Potter-filmreeks die zijn rol opnieuw zal vertolken in de aankomende HBO Original-serie.
Warwick Davis keert terug als Professor Flitwick, een personage dat hij eerder in de films speelde. Zijn andere filmrol, de kobold Griphook, wordt in de serie gespeeld door Leigh Gill.


Warwick Davis

Daarnaast zijn er nieuwe castleden aangekondigd: Elijah Oshin als Dean Thomas, Finn Stephens als Vincent Crabbe en William Nash als Gregory Goyle.

Dean was een lid van Griffoendor op Zweinstein, de School voor Hekserij en Hocus-Pocus, samen met Harry, Hermelien en Ron. De halfbloedtovenaar bracht vele jaren van zijn leven door zonder te weten dat zijn vader een tovenaar was. In de films werd hij gespeeld door Alfred Enoch.

Crabbe en Goyle waren leden van Zwadderich en stonden altijd aan de zijde van Draco Malfoy, terwijl ze zijn bevelen opvolgden. Beiden zijn volbloedtovenaars en kinderen van Dooddoeners. In de films werden Crabbe en Goyle respectievelijk gespeeld door Jamie Waylett en Josh Herdman.

De iconische hoofdpersonages krijgen nieuwe gezichten: Dominic McLaughlin (Harry Potter), Alastair Stout (Ron Weasley) en Arabella Stanton (Hermione Grangerl). Lox Pratt zal Draco Malfoy spelen.

Verder zien we de ook nieuw gecaste Sirine Saba als Professor Pomona Sprout, Richard Durden als Professor Cuthbert Binns en Bríd Brennan als Mevrouw Poppy Pomfrey.

De serie, gebaseerd op de geliefde boeken van J.K. Rowling, gaat in 2027 in première en wordt geproduceerd door HBO, in samenwerking met Brontë Film and TV en Warner Bros. Television.
Leuk?
Bekijk stemmen

Reacties (0)

Er zijn nog geen reacties geplaatst.
Log in om een reactie achter te laten