Mijn
Serie
Inloggen

Inloggen

E-mailadres / gebruikersnaam en / of wachtwoord zijn niet correct.
Netflix vernieuwt Daredevil

Netflix vernieuwt Daredevil

Het was te verwachten. Netflix heeft Daredevil vernieuwd met een tweede seizoen. De meest geprezen Marvelserie tot nu toe ging op 10 april in première. Het heeft Netflix maar 11 dagen gekost om de serie te vernieuwen.

De vaste castleden van dit seizoen zullen weer terugkeren in het tweede seizoen. Charlie Cox kruipt dus weer in de huid van Matthew Murdock/Daredevil. Ook Vincent D'Onofrio keert terug als Wilson 'The Kingpin' Fisk. Het gaat er echter achter de schermen anders uitzien. Doug Petrie (Buffy the Vampire Slayer) en Marco Ramirez (Sons of Anarchy) vervangen Steven S. DeKnight als showrunner.

"Eerdere verplichtingen zorgen ervoor dat ik moet afhaken voor het tweede seizoen, maar ik ben blij dat Doug Petrie en Marco Ramirez het stokje van mij overnemen. Beiden waren onmisbaar gedurende het eerste seizoen en ik kijk uit naar hoe zij de serie invullen in het tweede seizoen", aldus DeKnight. Petrie en Ramirez fungeren, evenals Drew Goddard en Marvel TV baas Jeph Loeb, als uitvoerend producenten.



Ben jij erbij voor het tweede seizoen?
Leuk?
Bekijk stemmen

Reacties (8)

BingingBirgit
22 april 2015, 09:18
Jaaaaa whoehoeee!
0
anonymous
22 april 2015, 09:23
Nice! :D
0
heplam
22 april 2015, 09:34
Das goed nieuws
0
anonymous
22 april 2015, 13:07
Goed nieuws
0
anonymous
22 april 2015, 13:10
Uitstekend nieuws
0
anonymous
23 april 2015, 02:10
Perfect!!
0
Nelis076
23 april 2015, 12:03
Pas 1 aflevering gezien.....maar ben er erg blij mee!!!
0
eentje
26 april 2015, 01:59
Had
Eerlijk gezegd ook niets anders verwacht
0
Log in om een reactie achter te laten