Lucky (2026) is een Amerikaanse miniserie van de zender Apple TV+. De serie ging in première op 14 juli, 2026.
Een jonge vrouw die in Lucky (2026) jaren geleden het criminele leven waarin ze opgroeide achter zich heeft gelaten, moet nu voor de laatste keer haar duistere, criminele kant omarmen in een wanhopige poging om aan haar verleden te ontsnappen.
Gisteren de pilot gezien en die beloofd veel goeds. Anya Taylor-Joy speelt Lucky die door haar vriend belazerd wordt. Hierdoor komt ze in een zeer lastig parket met FBI en criminelen die achter haar aan komen. Spannend en het einde van de aflevering is behoorlijk heftig. Ik ga vanavond gelijk de tweede aflevering kijken, maar volgens mij wordt dit een hele interessante serie.
BlackBiker heeft gelijk heb ondertussen 2 afleveringen gezien en ziet er veelbelovend uit. Dit zou dus een miniserie zijn denk toch dat hier meer uit te halen valt.