
In de trailer die Apple TV+ heeft vrijgegeven, zijn de vrouwen voor het eerst te zien boven op een klif en bij het openen van de kofferbak van een auto, terwijl Eva (showrunner en hoofdrolspeelster Sharon Horgan) hen verzekert dat alles goed komt. Maar dan, in een microkosmos van de zorgen die verspreid zijn over de trailer van het tweede seizoen, schrikken de vrouwen van iets dat ze in de kofferbak zien.
De trailer springt vooruit naar Grace (Anne-Marie Duff) die hertrouwt met een man genaamd Ian (Owen McDonnell) terwijl ze Eva opnieuw probeert gerust te stellen door te zeggen: "Na alles wat er gebeurd is, ziet het er eindelijk beter uit."
Maar als Grace danst met Roger (Michael Smiley), die haar hielp haar gewelddadige man J.P. (Claes Bang) te vermoorden, vraagt hij of ze ooit nadenkt over wat ze hebben gedaan voordat hij te zien is in een vergadering met de andere zussen, waar ze hem vertellen dat ze er allemaal bij betrokken waren, omdat ze allemaal samenzwoeren om J.P. te vermoorden en Grace hielpen te verdoezelen wat ze had gedaan.
Roger wordt ook gevraagd om te praten over zijn "schuld" door de nieuwsgierige nieuwkomer van seizoen twee, Fiona Shaw.
Ondertussen is te zien hoe Grace zegt dat ze een lijk in een koffer hebben gevonden terwijl het stuk bagage wordt geopend. De zussen zijn verbaasd dat Grace al twee dagen niets van Ian heeft gehoord en Becka (Eve Hewson) herenigt zich met Matt (Daryl McCormack), die haar eraan herinnert dat hij "een groot geheim" voor haar heeft bewaard.
Terwijl de angst en bezorgdheid toeneemt, is Bibi (Sarah Greene) te zien die zegt: "Dit is slecht, slecht, slecht." En Eva zegt: "We zijn niet veilig."
Nadat Bibi aan iemand aan de telefoon heeft opgebiecht dat ze "gedachten begint te krijgen die ik niet wil hebben over mijn eigen zus", eindigt de trailer met een verhoor van de zussen.
Het acht afleveringen tellende seizoen twee van Bad Sisters begint op woensdag 13 november met twee afleveringen, gevolgd door wekelijkse nieuwe afleveringen tot aan de finale op 25 december.
Hier is de synopsis van Apple: "Twee jaar na de 'toevallige dood' van Grace's gewelddadige echtgenoot, zijn de hechte Garvey-zussen misschien verder gegaan, maar wanneer waarheden uit het verleden weer opduiken, worden de dames opnieuw in de schijnwerpers gezet, verdenkingen zijn op een hoogtepunt, leugens worden verteld, geheimen onthuld en de zussen worden gedwongen om uit te werken wie ze kunnen vertrouwen."
In de serie spelen ook Eva Birthistle, Thaddea Graham, Barry Ward, Saise Quinn, Yasmine Akram, Jonjo O'Neill, Peter Claffey, Deirdre Mullins, Lorcan Cranitch, Liz Fitzgibbon en Justine Mitchell mee.
Bad Sisters wordt geproduceerd door Horgan, Faye Dorn en Clelia Mountford voor Merman Television. Dearbhla Walsh is ook uitvoerend producent en regisseur.
Andere uitvoerende producenten zijn Bert Hamelinck en Michael Sagol, samen met Dave Finkel en Brett Baer, die het eerste seizoen samen met Horgan bewerkte van de Belgische serie Clan, die werd gecreëerd door Malin-Sarah Gozin, die ook uitvoerend producent is. De serie wordt geproduceerd door Merman en 20th Television Studios.
Bekijk hieronder de trailer.
