De mysterieuze dramaserie The OA krijgt een tweede seizoen. Na de cliffhanger uit het eerste seizoen en de populariteit van deze serie is vernieuwing een logische stap. Op Twitter werd er gesuggereerd dat iets het altijd overleefd, maar verder kun je geen conclusies trekken uit de vreemde promo als aankondiging van het tweede seizoen (Part II).
Something always survives. pic.twitter.com/hQhKg3vgDY
— The OA (x-on:The_OA) 8 februari 2017
Liefde zit niet nog niet in de lucht, maar toch heeft Netflix, nog voor de start van het tweede seizoen op 10 maart, de komedieserie Love vernieuwd met een derde seizoen. Paul Rust en Gillian Jacobs kondigden het nieuws zelf aan in Nylon. Dit derde seizoen staat gepland om in 2018 van start te gaan.
Things are moving so fast. x-on:PaulRust and x-on:GillianJacobs announce #LoveOnNetflix Season 3 is coming in 2018. https://t.co/GCsdsKuaDt pic.twitter.com/yjAxnqJGcO
— LOVE (x-on:love) 8 februari 2017
De Canadese sciencefictionserie Travelers (2016) van Showcase, die ook op Netflix is te zien, is vernieuwd met een tweede seizoen door Showcase en Netflix. De productie van Travelers (2016) zal in maart in Vancouver van start gaan.
Incoming message... Season 2 of #Travelers announced, production begins March. Your mission: share the great news! https://t.co/Idj85BLs7y pic.twitter.com/GIkb0incUe
— Travelers (x-on:TRVLRSseries) 8 februari 2017
Op 14 februari gaat het vierde seizoen van Project MC2 van start bij Netflix. Nu heeft de streamingdienst de komedieserie Project MC2 al vernieuwd met een vijfde seizoen die later in 2017 te zien zal zijn.
Stay tuned, a brand new episode of the x-on:Netflix Original Series Project Mc2 is coming Feb. 14!#smartisthenewcool pic.twitter.com/REWOGjP90p
— Project Mc² (x-on:ProjectMc2) 8 februari 2017
Welke vernieuwde serie ga je (weer) volgen bij Netflix?