Mijn
Serie
Inloggen

Inloggen

E-mailadres / gebruikersnaam en / of wachtwoord zijn niet correct.
HBO Max komt met dramaserie Americanah

HBO Max komt met dramaserie Americanah

HBO Max heeft opdracht gegeven voor de productie van de dramaserie Americanah, een project van Lupita Nyong’o.
Actrice Lupita Nyong’o speelt niet alleen de hoofdrol, maar is ook executive producer. Zij is bekend van de Oscar-winnende speelfilm 12 Years Of Slave. De serie is gebaseerd op de gelijknamige roman van Chimamanda Ngozi Adichie. Americanah krijgt tien afleveringen en wordt gemaakt door Potboiler Television en D2 Productions.


Lupita Nyong’o

Americanah vertelt het epische verhaal van Ifemelu (Lupita Nyong’o), een jonge, mooie, zelfverzekerde vrouw. Zij is opgegroeid in Nigeria en wordt als tiener verliefd op haar klasgenoot Obinze. Ze wonen in een land met een militaire heerschappij en vertrekken naar het westen, waarbij Ifemelu op weg is naar de Verenigde Staten, waar ze ondanks haar academische succes voor het eerst moet worstelen met wat het betekent zwart te zijn. De rustige, bedachtzame Obinze had gehoopt zich bij haar te voegen, maar nadat de Verenigde Staten na 9/11 gesloten waren voor hem, kiest hij in plaats daarvan voor een gevaarlijk leven zonder papieren in Londen.

Het boek wordt geprezen als een mooie verkenning van de menselijke ervaring die drie continenten doorkruist om een ​​empathisch, meeslepend beeld te geven van de complexe realiteit van ras, politiek, immigratie en identiteit.

"Americanah is een passieproject voor mij geweest sinds ik de prachtige roman van Chimamanda in 2013 heb gelezen. Het is een verhaal dat tegelijkertijd actueel en tijdloos is", aldus Lupita Nyong’o. "HBO Max is de juiste partner om dit diepgaande en treffende verhaal tot leven te brengen."
Leuk?
Bekijk stemmen

Reacties (0)

Er zijn nog geen reacties geplaatst.
Log in om een reactie achter te laten