©The Hollywood Reporter - Prime VideoIn de trailer moedigt Karl Urban’s Butcher zijn team aan met de woorden: “Je zou niet de eerste zijn die zijn leven weggooit in een oorlog, maar je zou wel de eerste zijn die daarmee de wereld redt.”
Daarnaast werd ook een nieuwe releasedatum bekendgemaakt: op 8 april 2026 verschijnen de eerste twee afleveringen, waarna de serie toewerkt naar de seriefinale op 20 mei 2026.
The Boys is uitgegroeid tot een van de bepalende titels van Prime Video, met de succesvolle spin-off Gen V en een constante aanwezigheid in het popcultuurdomein. De serie staat bovendien bekend om haar onbedoeld actuele insteek, waarbij gebeurtenissen regelmatig parallellen vertonen met de echte wereld — zoals de overeenkomsten met de rellen van 6 januari.
Showrunner Eric Kripke vertelde eerder dat de politieke opkomst van Donald Trump in 2016 van grote invloed was op de richting van de serie. Tijdens het pitchen wilden Kripke en de andere producenten aanvankelijk een realistische superheldenserie neerzetten waarin superhelden zich gedragen als ontspoorde beroemdheden.
Trump werd destijds nog gezien als “die man die toch geen nominatie ging krijgen,” maar toen hij werd verkozen kreeg de serie plots een veel actueler en urgenter metaforisch kader. De serie werd daardoor steeds meer een verhaal over de kruising tussen een cultuur van beroemheden en autoritarisme, en over hoe sociale media en entertainment kunnen worden ingezet om fascisme te verkopen. Volgens Kripke bevond de serie zich precies in het oog van die storm, en dat besef gaf hem de verplichting om die richting volledig te verkennen.
Tijdens het evenement in Brazilië werd Kripke vergezeld door castleden Erin Moriarty, Laz Alonso, Karen Fukuhara, Tomer Capone en Colby Minifie.





Dat links Hollywood een forse politieke agenda heeft is wel bekend, maar ik probeer dat zoveel mogelijk van mij af te laten glijden. En meestal lukt dat gelukkig wel.