Je blokkeert onze banners :(
We merken dat onze advertenties niet worden weergeven, waarschijnlijk omdat je AdBlock, Ghostery of andere software gebruikt. Dat vinden we jammer, hiermee ontneem je MijnSerie in essentie inkomsten die we hard nodig hebben. Help ons door MijnSerie te whitelisten of neem Premium!
Leuk?
3
0
Bekijk stemmen

Start- en premièredatums van oktober 2022

Ook voor de maand oktober hebben we alles op een rijtje gezet*. Wanneer welke serie begint, welk seizoen of première en welke zender.

Zaterdag 1 oktober
SPY x FAMILY – Seizoen 2 (TV Tokyo)
Goed Geplant – Serie première (VTM)
Later... with Jools Holland – Seizoen 61 (BBC Two)
17.30 – My Hero Academia – Seizoen 6 (MBS)
19.30 – Heel Holland Bakt Kids – Seizoen 3 (NPO Zapp)
21.30 – Uzaki-chan Wants to Hang Out! – Seizoen 2 (Tokyo MX)
23.30 – Saturday Night Live – Seizoen 48 (NBC)

Zondag 2 oktober
Beast Tamer – Serie première (Tokyo MX)
ARIA – Seizoen 2 (Omroep MAX)
01.00 – Pop Team Epic – Seizoen 2 (BS11)
19.00 — America's Funniest Home Videos - Seizoen 33 (ABC)
20.00 — The Equalizer - Seizoen 3 (CBS)
20.00 - Family Law (CA) - Seizoen 1 (The CW)
21.00 - Coroner - Seizoen 4 (The CW) nieuwe dag/tijd
21.00 — East New York - Serie première (CBS)
21.00 – Moonshine – Seizoen 2 (CBC Telvision)
21.00 – The Walking Dead – Seizoen 11 (AMC) laatste deel
21.15 – The Ranganation – Seizoen 5 (BBC Two)
21.30 – Five Live – Serie première (SBS 6)
22.00 - Interview with the Vampire – Serie première (AMC)
Johan, logisch is anders – Miniserie (Videoland)

Maandag 3 oktober
Don't Scream – Serie première (Streamz)
21.00 – 24 Hours in A&E – Seizoen 29 (Channel 4)
22.00 — The Good Doctor - Seizoen 6 (ABC)
22.00 – The Walking Dead – Seizoen 11 (FOXNL) laatste deel
The Equalizer – Seizoen 3 (Streamz)
Moonshine – Seizoen 2 (Streamz)
The Walking Dead – Seizoen 11 (Disney+) laatste deel

Dinsdag 4 oktober
Matched by Mom – Serie première (Videoland)

Woensdag 5 oktober
Futoku no Guild – Serie première (Tokyo MX)
Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute! – Serie première (Tokyo MX)
Reginald The Vampire – Serie première (Syfy)
Reincarnated as a Sword – Serie première (C More) zie overzicht september
Wielka woda – Serie première (Netflix)
Bling Empire – Seizoen 3 (Netflix)
Chucky – Seizoen 2 (Syfy)
Dateline: Secrets Uncovered – Seizoen 11 (Oxygen)
19.30 – Blutige Anfänger – Seizoen 4 (ZDF)
21.00 — Kung Fu (2021) - Seizoen 3 (The CW)
The Bear – Seizoen 1 (Disney+)

Donderdag 6 oktober
A Friend of the Family – Serie première (Peacock)
20.00 — Station 19 - Seizoen 6 (ABC)
20.00 — Walker - Seizoen 3 (The CW)
21.00 — Grey's Anatomy - Seizoen 19 (ABC)
21.00 – Pennyworth: The Origin of Batman's Butler – Seizoen 3 (HBO Max)
21.00 — Walker: Independence - Serie première (The CW)
22.00 — Alaska Daily - Serie première (ABC)
23.00 – Mob Psycho 100 – Seizoen 3 (Tokyo MX)

Vrijdag 7 oktober
Andropoz – Serie première (Netflix)
Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes – Serie première (Netflix)
Geullichi – Serie première (Netflix)
The Midnight Club – Serie première (Netflix)
The Mole (2022) – Serie première (Netflix)
Oddballs – Serie première (Netflix)
Let the Right One In – Serie première (Showtime) voor Showtime abonnees
20.00 — S.W.A.T. (2017) - Seizoen 6 (CBS) nieuw tijdslot
21.00 — Fire Country - Serie première (CBS)
22.00 — Blue Bloods - Seizoen 13 (CBS)
22.00 – Real Time with Bill Maher – Seizoen 21 (HBO)
Chucky – Seizoen 2 (Streamz)

Zaterdag 8 oktober
Pui Pui Molcar – Seizoen 2 (TV Tokyo)
09.00 – Miraculous Ladybug – Seizoen 5 (TF1)
11.00 – The Kitchen – Seizoen 32 (Food Network)
17.30 – Welcome to Demon-School, Iruma-kun – Seizoen 3 (NHK)
20.15 – Babylon Berlin – Seizoen 4 (Sky Deutschland)
Agent Hamilton – Seizoen 2 (KRO-NCRV/NPO Plus)

Zondag 9 oktober
Spector - Serie première (Showtime)
Chansons! – Seizoen 2 (BNNVARA)
Media Inside – Seizoen 4 (BNNVARA)
02.05 – Yowamushi Pedal – - Seizoen 5 (TMS Entertainment)
21.00 – The Real Housewives of Potomac – Seizoen 7 (Bravo)
22.00 – Let the Right One In – Serie première (Showtime)
22.00 — NCIS: Los Angeles - Seizoen 14 (CBS) nieuw tijdslot

Maandag 10 oktober
20.00 — All American (2018) - Seizoen 5 (The CW)
21.00 — All American: Homecoming - Seizoen 2 (The CW)
22.00 – Avenue 5 – Seizoen 2 (HBO)
When Calls the Heart – Seizoen 7 (WithLove)

Dinsdag 11 oktober
20.00 — The Winchesters - Serie première (The CW)
21.00 — Professionals (2020) – Seizoen 1 (The CW)
Avenue 5 – Seizoen 2 (HBO Max)

Woensdag 12 oktober
Belascoarán, PI – Serie première (Netflix)
O Menino Maluquinho – Serie première (Netflix)
Big Shot (2021) – Seizoen 2 (Disney+)
20.00 – The Challenge – Seizoen 38 (MTV)
Candy – Miniserie (Disney+)

Donderdag 13 oktober
Exception – Serie première (Netflix)
The Playlist – Serie première (Netflix)
Sue Perkins: Perfectly Legal – Serie première (Netflix)
The Watcher – Serie première (Netflix)
Koppensnellers – Seizoen 1 (Ziggo)

Vrijdag 14 oktober
High School – Serie première (Freevee)
Killer Camp! – Serie première (Prime Video)
Sagrada Familia – Serie première (Netflix)
Shantaram – Serie première (Apple TV+)
Tutto chiede salvezza – Serie première (Netflix)
20.00 — Penn & Teller: Fool Us - Seizoen 9 (The CW)
21.00 — Whose Line Is It Anyway - Seizoen 18 (The CW)

Zaterdag 15 oktober
20.45 – The Owl House – Seizoen 3 (Disney Channel)

Maandag 17 oktober
22.00 – The Vow – Seizoen 2 (HBO)

Dinsdag 18 oktober
Unsolved Mysteries (2020) – Seizoen 2 (Netflix)

Woensdag 19 oktober
Notre-Dame, la part du feu – Serie première (Netflix)
22.00 – American Horror Story – Seizoen 11 (FX)
#LoveMe – Seizoen 2 (Streamz)

Donderdag 20 oktober
Ghostwriter (2019) – Seizoen 3 (Apple TV+)
One of Us Is Lying – Seizoen 2 (Peacock)
20.15 – Alarm für Cobra 11 – Seizoen 49 (RTL Television)

Vrijdag 21 oktober
28 Days Haunted – Serie première (Netflix)
From Scratch – Serie première (Netflix)
ONI: Thunder God's Tale – Serie première (Netflix)
The Peripheral – Serie première (Prime Video)
Villa Oranje – Seizoen 2 (Videoland)
Barbaren – Seizoen 2 (Netflix)

Zaterdag 22 oktober
21.00 — World's Funniest Animals - Seizoen 2 (The CW)

Zondag 23 oktober
Boerderij van Dorst – Seizoen 3 (BNNVARA)
The Toys That Built America – Seizoen 2 (History)

Dinsdag 25 oktober
Start SkyShowtime in Nederland

Woensdag 26 oktober
Tales of the Jedi - Serie première (Disney+)
The Mysterious Benedict Society – Seizoen 2 (Disney+)
De Verraders – Seizoen 4 (Videoland)
22.00 – Sherman’s Showcase – Seizoen 2 (IFC)

Donderdag 27 oktober
Daniel Spellbound – Serie première (Netflix)
El Inmortal – Serie première (Movistar+)

Vrijdag 28 oktober
Christian – Serie première (MyLum)
The Devil's Hour – Serie première (Prime Video)
Drink Masters – Serie première (Netflix)
Het Rampjaar 1672 – Serie première (NTR)
Big Mouth (2022) – Seizoen 6 (Netflix)
Rules of the Game – Miniserie (BNNVARA/NPO Plus)

Zaterdag 29 oktober
FOMO - Serie première (Streamz)

Zondag 30 oktober
The White Lotus – Seizoen 2 (HBO)

Maandag 31 oktober
L'Effondrement – Miniserie (BNNVARA/NPO Plus)
The White Lotus – Seizoen 2 (HBO Max)

* Dit zijn de bij ons bekende datums en tijden. Het kan zijn dat er op dit moment datums bij komen van series die weer gaan beginnen of hun premièredatum krijgen. Het kan dus heel goed zijn dat er datums bij zijn gekomen ten tijden van het publiceren van deze lijst. Helaas is dat niet te voorkomen, maar mochten we iets gemist hebben of klopt er een datum of tijd niet geef het dan aan ons door hier beneden in de reacties. Veel kijkplezier.
Leuk?
3
0
Bekijk stemmen

Reacties (1)

avatar_1956112
30 sep 2022 20:23 -
Fijn om op de hoogte te blijven van mijn favoriete serie
Reageer