Je blokkeert onze banners :(
We merken dat onze advertenties niet worden weergeven, waarschijnlijk omdat je AdBlock, Ghostery of andere software gebruikt. Dat vinden we jammer, hiermee ontneem je MijnSerie in essentie inkomsten die we hard nodig hebben. Help ons door MijnSerie te whitelisten of neem Premium!
Leuk?
3
0
Bekijk stemmen

Winnaars 46ste Saturn Awards

De Saturn Awards worden jaarlijks uitgereikt en belonen daarmee de beste sciencefiction-, fantasy- en horrorseries, films, theater en home media-uitgaves. MijnSerie concentreert zich, zoals altijd, op de series.

De 46e Saturn Awards, uitgereikt door de Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films en ter ere van de beste in sciencefiction , fantasy, horror en andere genres die behoren tot genre fictie in film, televisie, home media releases en live toneelproducties, werd gehouden op 26 oktober 2021 in het LA Marriott Burbank Hotel. Nominaties werden aangekondigd op 4 maart 2021. Bruce Campbell zal als gastheer optreden.

We hebben hieronder de belangrijkste winnaars per prijs voor je op een rijtje gezet;

Beste superheldenserie
The Boys (Amazon)
Batwoman (The CW)
DC's Stargirl (DC Universe)
The Flash (2014) (The CW)
Supergirl (The CW)
The Umbrella Academy (Netflix)
Watchmen (2019) (HBO)

Beste sciencefictionserie
Star Trek: Discovery (CBS All Access)
Doctor Who (BBC America)
Lost in Space (2018) (Netflix)
Pandora (2019) (The CW)
Raised by Wolves (2020) (HBO Max)
Star Trek: Picard (CBS All Access)
Westworld (HBO)

Beste fantasyserie
For All Mankind (Apple TV+)
The Dark Crystal: Age of Resistance (Netflix)
Locke & Key (Netflix)
The Magicians (Syfy)
Outlander (Starz)
The Twilight Zone (2019) (CBS All Access)
The Witcher (Netflix)

Beste horrorserie
The Walking Dead (AMC)
Creepshow (Shudder)
Evil (CBS)
Fear The Walking Dead (AMC)
Lovecraft Country (HBO)
Servant (Apple TV+)
What We Do in the Shadows (FX)

Beste actie-thrillerserie
Better Call Saul (AMC)
Castle Rock (Hulu)
The Outpost (The CW)
Pennyworth (Epix)
Riverdale (The CW)
Snowpiercer (TNT)
Tom Clancy's Jack Ryan (Amazon Prime Video)

Beste animatieserie
Star Wars: The Clone Wars (Disney+)
BoJack Horseman (Netflix)
Family Guy (Fox)
Primal (Cartoon Network)
Rick and Morty (Cartoon Network)
The Simpsons (Fox)

Beste televisiepresentatie (onder de tien afleveringen)
The Mandalorian (Disney+)
Amazing Stories (2020) (Apple TV+)
Dracula (2020) (Netflix)
The Haunting (Netflix)
His Dark Materials (HBO)
Perry Mason (2020) (HBO)

Beste acteur
Patrick Stewart als Jean-Luc Picard in Star Trek: Picard (CBS All Access)
Henry Cavill als Geralt of Rivia in The Witcher (Netflix)
Mike Colter als David Acosta in Evil (CBS)
Grant Gustin als Barry Allen/The Flash in The Flash (2014) (The CW)
Sam Heughan als Jamie Fraser in Outlander (Starz)
Jonathan Majors als Atticus 'Tic' Freeman in Lovecraft Country (HBO)
Bob Odenkirk als Jimmy McGill/Saul Goodman in Better Call Saul (AMC)

Beste actrice
Caitriona Balfe als Claire Fraser in Outlander (Starz)
Melissa Benoist als Kara Danvers/Supergirl in Supergirl (The CW)
Regina King als Angela Abar/Sister Night in Watchmen (2019) (HBO)
Sonequa Martin-Green als Michael Burnham in Star Trek: Discovery (CBS All Access)
Thandie Newton als Maeve Millay in Westworld (HBO)
Candice Patton als Iris West in The Flash (2014) (The CW)
Rhea Seehorn als Kim Wexler in Better Call Saul (AMC)

Beste bijrol acteur
Doug Jones als Saru in Star Trek: Discovery (CBS All Access)
Jonathan Banks als Mike Ehrmantraut in Better Call Saul (AMC)
Tony Dalton als Lalo Salamanca in Better Call Saul (AMC)
Michael Emerson als Dr. Leland Townsend in Evil (CBS)
Richard Rankin als Roger Wakefield in Outlander (Starz)
Norman Reedus als Daryl Dixon in The Walking Dead (AMC)
Luke Wilson als Pat Dugan/S.T.R.I.P.E. in DC's Stargirl (DC Universe)

Beste bijrol actrice
Danielle Panabaker als Caitlin Snow/Frost in The Flash (2014) (The CW)
Natasia Demetriou als Nadja ln What We Do in the Shadows (FX)
Cynthia Erivo als Holly Gibney in The Outsider (2020) (HBO)
Melissa McBride als Carol Peletier in The Walking Dead (AMC)
Colby Minifie als Virginia in Fear The Walking Dead (AMC)
Sophie Skelton als Brianna 'Bree' Randall in Outlander (Starz)
Tessa Thompson als Charlotte Hale in Westworld (HBO)

Beste optreden van een jonge acteur m/v
Brec Bassinger als Courtney Whitmore/Stargirl in DC's Stargirl (DC Universe)
Freya Allan als Ciri in The Witcher (Netflix)
Isa Briones als Dahj/Soji/Sutra in Star Trek: Picard (CBS All Access)
Maxwell Jenkins als Will Robinson in Lost in Space (2018) (Netflix)
Madison Lintz als Madeline 'Maddie' Bosch in Bosch (Amazon Prime Video)
Cassady McClincy als Lydia in The Walking Dead (AMC)
Erin Moriarty als Starlight/Annie January in The Boys (Prime Video)

Beste gastrol acteur m/v
Jon Cryer als Lex Luthor in Supergirl (The CW)
Giancarlo Esposito als Moff Gideon in The Mandalorian (Disney+)
Mark Hamill als Jim the Vampire in What We Do in the Shadows (FX)
Jeffrey Dean Morgan als Negan in The Walking Dead (AMC)
Kate Mulgrew als Alma Lane in Mr. Mercedes (Audience)
Billy Porter als Keith in The Twilight Zone (2019) (CBS All Access)
Jeri Ryan als Seven of Nine in Star Trek: Picard (CBS All Access)

Ook werden er speciale awards uitgereikt deze avond;

Visionary Award: Mike Flanagan, regisseur van onder andere Midnight Mass en The Haunting.

Special Achievement Award: David Kirschner, producent van onder andere Earth: Final Conflict.

Television Spotlight Award: The Expanse.

Dan Curtis Legacy Award: Eric Wallace, producent van onder andere The Flash (2014), Teen Wolf en Z Nation.

Producers Showcase Award: Victoria Alonso, producent van onder andere Marvel's What If...?, Marvel's Loki, Marvel's WandaVision en Marvel's The Falcon and the Winter Soldier.

Life Career Award: Michael Gruskoff, producent.

Leuk?
3
0
Bekijk stemmen

Reacties (0)

Er zijn nog geen reacties geplaatst