Je blokkeert onze banners :(
We merken dat onze advertenties niet worden weergeven, waarschijnlijk omdat je AdBlock, Ghostery of andere software gebruikt. Dat vinden we jammer, hiermee ontneem je MijnSerie in essentie inkomsten die we hard nodig hebben. Help ons door MijnSerie te whitelisten of neem Premium!
Leuk?
3
0
Bekijk stemmen

Winnaars 73ste Emmy Awards

Al eerder in september werden in drie dagen de Creative Arts Emmy’s uitgereikt, maar op zondag 19 september zijn de belangrijkste televisieprijzen weggegeven.

In het weekend van 11 en 12 september zijn de creatieve Emmy’s uitgereikt. Daarin waren The Queen’s Gambit van Netflix, Disney+’s The Mandalorian en NBC’s Saturday Night Live de grote winnaars met respectievelijk negen, zeven en zeven Emmy Awards. Netflix ging er na deze drie dagen vandoor met 34 Emmy’s gevolgd op behoorlijke afstand door Disney+ met dertien beeldjes. Zij worden gevolgd door HBO/HBO Max die tien Emmy’s mee mocht nemen, HBO Max mocht de allereerste Emmy in ontvangst nemen. NBC en Apple TV+ volgen met elk zeven en VH1 kreeg er vijf.

Netflix is dit jaar de grote winnaar met 44 Awards. De gecombineerde HBO/HBO Max was de volgende met negentien, gevolgd door Disney+ met veertien. Apple TV+ is de volgende met tien. NBC heeft er acht en VH1 nam er zes mee naar huis.

We hebben hieronder de belangrijkste winnaars per prijs voor je op een rijtje gezet;

Voortreffelijke Dramaserie
The Crown (Netflix)
The Boys (Amazon)
Bridgerton (Netflix)
The Handmaid's Tale (Hulu)
Lovecraft Country (HBO)
The Mandalorian (Disney+)
Pose (FX Networks)
This Is Us (NBC)

Voortreffelijke Mannelijke Hoofdrol in een Dramaserie
Josh O’Connor (The Crown)
Regé-Jean Page (Bridgerton)
Jonathan Majors (Lovecraft Country)
Matthew Rhys (Perry Mason (2020)
Billy Porter (Pose)
Sterling K. Brown (This Is Us)

Voortreffelijke Vrouwelijke Hoofdrol in een Dramaserie
Olivia Colman (The Crown)

Emma Corrin (The Crown)
Elisabeth Moss (The Handmaid's Tale)
Uzo Aduba (In Treatment)
Jurnee Smollett (Lovecraft Country)
Mj Rodriguez (Pose)

Voortreffelijke Mannelijke Bijrol in een Dramaserie
Tobias Menzies (The Crown)
O-T Fagbenle (The Handmaid's Tale)
Max Minghella (The Handmaid's Tale)
Bradley Whitford (The Handmaid's Tale)
Michael K. Williams (Lovecraft Country)
Giancarlo Esposito (The Mandalorian)
John Lithgow (Perry Mason (2020)
Chris Sullivan (This Is Us)

Voortreffelijke Vrouwelijke Bijrol in een Dramaserie
Gillian Anderson (The Crown)
Helena Bonham Carter (The Crown)
Emerald Fennell (The Crown)
Madeline Brewer (The Handmaid's Tale)
Ann Dowd (The Handmaid's Tale)
Yvonne Strahovski (The Handmaid's Tale)
Samira Wiley (The Handmaid's Tale)
Aunjanue Ellis (Lovecraft Country)

Voortreffelijke Mannelijke Gastrol in een Dramaserie
Courtney B. Vance (Lovecraft Country)
Charles Dance (The Crown)
Don Cheadle (Marvel's The Falcon and the Winter Soldier)
Timothy Olyphant (The Mandalorian)
Carl Weathers (The Mandalorian)

Voortreffelijke Vrouwelijke Gastrol in een Dramaserie
Claire Foy (The Crown)
Sophie Okonedo (Ratched)
Alexis Bledel (The Handmaid's Tale)
McKenna Grace (The Handmaid's Tale)
Phylicia Rashad (This Is Us)

Voortreffelijke Regie voor een Dramaserie
The Crown (Netflix) War
Bridgerton (Netflix)
Pose (FX Network)
The Crown (Netflix) Fairytale
The Handmaid's Tale (Hulu)
The Mandalorian (Disney+)

Voortreffelijk script voor een Dramaserie
The Crown (Netflix)
The Boys (Amazon)
The Handmaid's Tale (Hulu)
Lovecraft Country (HBO)
The Mandalorian (Disney+) aflevering 13
The Mandalorian (Disney+) aflevering 16
Pose (FX Network)

Voortreffelijke Komedieserie
Ted Lasso (Apple TV+)
Black-ish (ABC)
Cobra Kai (Netflix)
Emily in Paris (Netflix)
Hacks (HBO Max)
The Flight Attendant (HBO Max)
The Kominsky Method (Netflix)
PEN15 (Hulu)

Voortreffelijke Mannelijke Hoofdrol in een Komedieserie
Jason Sudeikis (Ted Lasso)

Anthony Anderson (Black-ish)
Kenan Thompson (Kenan)
Michael Douglas (The Kominsky Method)
William H. Macy (Shameless (US)

Voortreffelijke Vrouwelijke Hoofdrol in een Komedieserie
Jean Smart (Hacks)
Tracee Ellis Ross (Black-ish)
Kaley Cuoco (The Flight Attendant)
Allison Janney (Mom)
Aidy Bryant (Shrill)

Voortreffelijke Mannelijke Bijrol in een Komedieserie
Brett Goldstein (Ted Lasso)
Carl Clemons-Hopkins (Hacks)
Kenan Thompson (Saturday Night Live)
Bowen Yang (Saturday Night Live)
Brendan Hunt (Ted Lasso)
Nick Mohammed (Ted Lasso)
Jeremy Swift (Ted Lasso)
Paul Reiser (The Kominsky Method)

Voortreffelijke Vrouwelijke Bijrol in een Komedieserie
Hannah Waddingham (Ted Lasso)
Hannah Einbinder (Hacks)
Kate McKinnon (Saturday Night Live)
Cecily Strong (Saturday Night Live)
Aidy Bryant (Saturday Night Live)
Juno Temple (Ted Lasso)
Rosie Perez (The Flight Attendant)

Voortreffelijke Mannelijke Gastrol in een Komedieserie
Dave Chappelle (Saturday Night Live)
Daniel Kaluuya (Saturday Night Live)
Dan Levy (Saturday Night Live)
Alec Baldwin (Saturday Night Live)
Morgan Freeman (The Kominsky Method)

Voortreffelijke Vrouwelijke Gastrol in een Komedieserie
Maya Rudolph (Saturday Night Live)
Yvette Nicole Brown (A Black Lady Sketch Show)
Issa Rae (A Black Lady Sketch Show)
Jane Adams (Hacks)
Kristen Wiig (Saturday Night Live)
Bernadette Peters (Zoey's Extraordinary Playlist)

Voortreffelijke Regie voor een Komedieserie
Hacks (HBO Max)
B Positive (CBS)
Mom (CBS)
Ted Lasso (Apple TV+) Biscuits
Ted Lasso (Apple TV+) The Hope That Kills You
Ted Lasso (Apple TV+) Make Rebecca Great Again
The Flight Attendant (HBO Max)

Voortreffelijk script voor een Komedieserie
Hacks (HBO Max)
Girls5Eva (Peacock)
PEN15 (Hulu)
Ted Lasso (Apple TV+) Make Rebecca Great Again
Ted Lasso (Apple TV+) Pilot
The Flight Attendant (HBO Max)

Voortreffelijke Gelimiteerde/Anthologie Serie
The Queen's Gambit (Netflix)
I May Destroy You (HBO)
Mare of Easttown (HBO)
The Underground Railroad (Amazon)
Marvel's WandaVision (Disney+)

Voortreffelijke Televisie Film
Dolly Parton's Christmas On The Square (Netflix)
Oslo (HBO)
Robin Roberts Presents: Mahalia (Lifetime)
Sylvie's Love (Amazon)
Uncle Frank (Amazon)

Voortreffelijke Mannelijke Hoofdrol in een Gelimiteerde/Anthologie Serie of Televisie Film
Ewan McGregor (Halston)
Lin-Manuel Miranda (Hamilton)
Leslie Odom, Jr. (Hamilton)
Hugh Grant (The Undoing)
Paul Bettany (Marvel's WandaVision)

Voortreffelijke Vrouwelijke Hoofdrol in een Gelimiteerde/Anthologie Serie of Televisie Film
Kate Winslet (Mare of Easttown)

Cynthis Erivo (Genius: Aretha)
Michaela Coel (I May Destroy You)
Anya Taylor-Joy (The Queen's Gambit)
Elizabeth Olsen (Marvel's WandaVision)

Voortreffelijke Mannelijke Bijrol in een Gelimiteerde/Anthologie Serie of Televisie Film
Evan Peters (Mare of Easttown)
Daveed Diggs (Hamilton)
Jonathan Groff (Hamilton)
Anthony Ramos (Hamilton)
Paapa Essiedu (I May Destroy You)
Thomas Brodie-Sangster (The Queen's Gambit)

Voortreffelijke Vrouwelijke Bijrol in een Gelimiteerde/Anthologie Serie of Televisie Film
Julianne Nicholson (Mare of Easttown)
Renée Elise Goldsberry (Hamilton)
Phillipa Soo (Hamilton)
Jean Smart (Mare of Easttown)
Moses Ingram (The Queen's Gambit)
Kathryn Hahn (Marvel's WandaVision)

Voortreffelijke Regie voor een Gelimiteerde/Anthologie Serie of Televisie Film
The Queen's Gambit (Netflix)

Hamilton (Disney+)
I May Destroy You (HBO) Eyes Eyes Eyes Eyes
I May Destroy You (HBO) Ego Death
Mare of Easttown (HBO)
The Underground Railroad (Amazon)
Marvel's WandaVision (Disney+)

Voortreffelijk Script voor een Gelimiteerde/Anthologie Serie of Televisie Film
I May Destroy You (HBO)
Mare of Easttown (HBO)
The Queen's Gambit (Netflix)
Marvel's WandaVision (Disney+) All-New Halloween Spooktacular!
Marvel's WandaVision (Disney+) Filmed Before A Live Studio Audience
Marvel's WandaVision (Disney+) Previously On

Voortreffelijke Gestructureerd Realityprogramma
Queer Eye (Netflix)
Antiques Roadshow (US) (PBS)
Property Brothers: Forever Home (HGTV)
Running Wild with Bear Grylls (National Geographic)
Shark Tank (ABC)

Voortreffelijke Ongestructureerd Realityprogramma
RuPaul's Drag Race: Untucked (VH1)
Becoming (Disney+)
Below Deck (Bravo)
Indian Matchmaking (Netflix)
Selling Sunset (Netflix)

Voortreffelijke Variëteit Talkshow
Last Week Tonight with John Oliver (HBO)
Conan (TBS)
The Daily Show with Trevor Noah (Comedy Central)
Jimmy Kimmel Live (ABC)
The Late Show with Stephen Colbert (CBS)

Voortreffelijke Variëteit Sketchprogramma
Saturday Night Live (NBC)
A Black Lady Sketch Show (HBO)

Voortreffelijke Reality Competitieprogramma
RuPaul's Drag Race (VH1)
The Amazing Race (CBS)
Nailed It! (Netflix)
Top Chef (Bravo)
The Voice (US) (NBC)

Voortreffelijke Presentator Reality Programma of Reality Competitieprogramma
RuPaul (RuPaul's Drag Race)
Nicole Byer (Nailed It!)
Bobby Berk, Karamo Brown, Tan France, Antoni Porowski, and Jonathan Van Ness (Queer Eye)
Mark Cuban, Barbara Corcoran, Lori Greiner, Robert Herjavec, Daymond John, Kevin O'Leary (Shark Tank)
Padma Lakshmi, Tom Colicchio, Gail Simmons (Top Chef)

Voortreffelijke Animatieserie
Genndy Tartakovsky's Primal - Plague Of Madness (Adult Swim)
Big Mouth - The New Me (Netflix)
Bob's Burgers - Worms Of In-Rear-Ment (FOX)
The Simpsons - The Dad-Feelings Limited (FOX)
South Park: The Pandemic Special - (Comedy Central)
Leuk?
3
0
Bekijk stemmen

Reacties (0)

Er zijn nog geen reacties geplaatst

Laatste nieuws